Küçükçekmece Köpek Kuaförü ve Yıkama

Küçükçekmece Köpek Kuaförü ve Yıkama

admin 5 sene önce

Küçükçekmece Köpek Kuaförü ve Yıkama

Evcil hayvan dostlarımızın da insanlarda olduğu gibi bazı zaruri ihtiyaçları veya yaşam standartlarını artırmak adına bazı gereksinimleri vardır. Bunlardan biri de kuaförlük hizmetidir. Unutmayınız ki sizlerin, bizlerin olduğu kadar evcil hayvan dostlarımızın da bakımlı olmaya ve güzel görünmeye hakları vardır. Kaldı ki evcil hayvan kuaförlük hizmeti sadece estetik amaçlı bir hizmet de değildir. Söz konusu evcil hayvanlar olduğu zaman bu bir zorunluluk haline gelir. Bizler de bunun farkında olarak 2016 yılında Küçükçekmece köpek kuaförü ve yıkama işletmemizi kurduk. Sektörde yeni olabiliriz ancak bu tecrübemizin olmadığı veya bu işte en iyisi olmadığımız anlamına gelmez. Unutmayınız ki bir hizmetin kalitesini ve niteliğini şirket politikalarının ne kadar etkin uygulandığı belirler. Pethair.com.tr adresimizi ziyaret ederek ne demek istediğimizi daha iyi anlamanız mümkündür.

Sistemin İşleyişi Ne Şekildedir?

Pethair, gezici olarak faaliyet gösteren bir evcil hayvan kuaförlüğü hizmetidir. Gezici aracıyla adreslerinize kadar gelerek bu faydalı ve gerekli hizmeti sizlere sunar. Siz de işinizi şansa bırakmayı istemiyorsanız ki söz konusu candan değerli dostlarımız olduğunda bu zaten imkansızdır, pethair.com.tr adresinizden evcil hayvan dostumuz adına randevunuzu alın ve bizleri hizmeti almak için adresinize davet edin. Web sitemizde bulunan online randevu sistemi bağlantısını bizden randevu almak için kullanmanız mümkündür. Aynı zamanda yine web adresinde yer alan iletişim bilgilerimiz ile bizlerle doğrudan temasa geçebilir veya web sitemizde yer alan ve doğrudan bize iletilecek olan özel mesaj bağlantımızı da konu hakkında taleplerinizi iletmek için kullanabilirsiniz. Telefon numaramız ile bizlere ulaşmanız halinde randevu almanız için size yardımcı olabiliriz.

Pethair Hijyenik midir?

Pethair, hijyenden asla ödün vermeyen ve hiçbir zaman da vermeyecek olan bir işletmedir. Gezici aracı olması ve bir klinikte faaliyet göstermiyor oluşu hijyenden taviz verme hakkını Küçükçekmece köpek kuaförü ve yıkama firmamıza tanımaz. Hal böyle olunca da her evcil hayvan dostumuza uyguladığımız işlemden sonra tüm ekipmanlarımızı ultraviyole cihazlarında sterilize eder ve bir sonraki işleme hazır hale getiririz. Böylelikle hiçbir evcil hayvan dostumuzun sağlığını tehlikeye atmamış oluruz.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.