Acarlar Köpek Kuaförleri

Acarlar Köpek Kuaförleri

admin 5 sene önce

Acarlar Köpek Kuaförleri

Evcil hayvanların sıcak dönemlerde vücut ısılarını dengeleyebilmek veya vücut ısılarını normal seviyede tutabilmek için vücut büyüklükleriyle orantılı olarak terlemeleri icap eder. Ancak ter bezleri oldukça kısıtlı miktarda olduğu için bunu yeteri kadar başaramazlar. Zira ter bezleri yalnızca ayaklarının altlarında bulunur ve hal böyle olunca da biraz olsun rahatlayabilmek için bolca tüy dökmek durumunda kalırlar.

Ancak ne kadar tüy dökerlerse döksünler yeteri kadar ferahlayamaz ve profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyarlar. Acarlar Köpek Kuaförleri sırf bu iş için sizlere ve evcil hayvan dostlarımıza daima yardımcı olmaya hazırdır. Üstelik bu hizmeti Acarlar Köpek Kuaförleri arasında bir numara olan Pethair uzman ve deneyimli ekibi tarafından sizlere ve evcil hayvan dostlarımıza sunar. Böylelikle evcil hayvanlarımızın sağlığı da şansa bırakılmamış olur.

Pethair Nasıl Çalışır?

Pethair randevu esasıyla faaliyette olan bir evcil hayvan kuaförüdür. Tam donanımlı, son derece teknolojik ve kusursuz bir hijyene sahil gezici aracı ile bu hizmeti sunar. Bizleri randevunuzu aldıktan sonra adresinize davet ederek hem evcil hayvan dostlarımızı yormamış olursunuz hem de yolda gereksiz yere vakit kaybı yaşamamış olursunuz. Çünkü birçok evcil hayvan sahibi zaman kıtlığı sebebiyle evcil hayvanlarına yeteri kadar vakit ayıramadıklarından şikayet eder. Bizim sunduğumuz üstün hizmet sayesinde bu şikayetler de tamamıyla ortadan kaldırılmış olur. Pethair.com.tr adresine tıklayarak bu hizmetler ve firmamız Pethair hakkında detaylı bilgilerin tümüne erişebilirsiniz.

Randevu Nasıl Alınır?

Randevu almak için yine resmî ve kurumsal web sayfamız olan Pethair.com.tr adresini kullanabilir ve bu sitemizde yer alan randevu sistemiyle bu olayı tek tıklama ile halledebilirsiniz. Pethair sizlere yalnızca kuaförlük hizmetleri alanında değil randevu alırken de vakit kaybından kurtulma olanağı sağlar.

Gezici Araç Hangi Donanımlara Sahiptir?

Gezici aracımızda hijyene dair her türlü olanağı bulunduğundan adınız gibi emin olabilirsiniz. Zira tüm ekipmanlar her işlemden sonra ultraviyole cihazlarında dezenfekte edilir. Aynı zamanda aracımızda evcil hayvanlarımızı rahat ettirmeye dair çok sayıda imkan da mevcuttur. Örneğin her daim sıcak su sağlama amaçlı termosifon ve elektrik ihtiyacının karşılanmasına yönelik jeneratör de aracımızda bulunur.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.