Acıbadem Köpek Kuaförleri

Acıbadem Köpek Kuaförleri

admin 5 sene önce

Acıbadem Köpek Kuaförleri

Küçük dostlarımızın en iyi ve profesyonel bir şekilde köpek kuaförü aracılığı ile uzayan tüylerinden kurtulması için Acıbadem Köpek Kuaförleri hizmetinizdedir. İşini severek yapan personelimiz ve çalışanlarımız ile yıllardır bu sektörde olmakla beraber güvenilir ve güvenli köpek kuaförü denilince ilk akla gelen firmalardan birisiyiz. Pethair.com.tr aracılığı ile hizmetlerimiz ve hakkımızda kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Köpek Kuaförlüğü Nedir?

Köpek kuaförlüğü profesyonel bir şekilde ve eğitimli personeller tarafından yapılan bir işlemdir. Köpeklerin zamanla uzayan tüylerinden kurtulması için gerekli olan bu işlem dikkatli ve özen gerektiren önemli bir uygulamadır.

Tıraş İşlemi Nasıl Uygulanmaktadır?

Acıbadem köpek kuaförleri sunmuş olduğu tıraş olanakları ile bir çok köpek kuaföründen daha memnun edici sonuçlar vermektedir. Öncelikle köpeğinizi tımar fırçası ile güzelce fırçalanıp dökülmüş ve ölü tüylerinden arındırılarak hazır hale getirilir. Düzenli fırçalanmayan köpeklerde oluşan tüy topaklanma, kum, toz ve benzeri dış etkenlerden arındırıldıktan sonra tıraşlama hizmeti başlatılmaktadır.

İsteğiniz doğrultusunda köpeğinizin tüyleri makine ile ve makas ile alınmaktadır. Kulak içi ve çevresini ve dikkat edilmesi gereken birçok yere gerekli uçlara sahip makineler ile veya makas aracılığı ile köpeğimizin uzayan tüylerinden kurtulur ve rahatlamasına yardımcı oluruz. Her kullanım sonrası steril bir şekilde temizlenen ekipmanlarımızı oldukça temiz ve antibiyotik tutmayan ortamlarda muhafaza etmekteyiz.

Neden Köpek Kuaförü?

Köpek kuaförlüğü yalnızca bir meslek olarak yapılması aksine bunu küçük dostlarımızı sevmeyi bir meslek haline getiren personeller tarafından yapılmalıdır. Köpeğimiz veya kedimiz hiç fark etmez, her türlü tepkisinden anlayan nerede nasıl davranmasını bilen personeller aracı ile yapılan bu uygulama oldukça zevkli olmasına karşın dikkatlice ve profesyonel eller tarafından yapılırsa daha iyi sonuçlar vermektedir.

Evinizde köpeğinizi yıkamak için uygun bir alanın olmaması ya da köpeğinize istemeden de verebileceğiniz zararları sıfıra indirgemek için Acıbadem köpek kuaförleri en doğru adrestir. Bunun yanı sıra banyo, tırnak bakımı, göz temizliği pati altı temizliği gibi bakımlar hizmetimize dahildir. Bu hizmetler ile sınırlı kalmayan firmamızın diğer imkanlarına pethair.com.tr adresinden bakabilirsiniz.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.