Aldığınıza Değecek Bir Ürün Piqapoo

Aldığınıza Değecek Bir Ürün Piqapoo<

admin 5 sene önce

Aldığınıza Değecek Bir Ürün Piqapoo

Köpeğinizin olmadık yerlerde altına kaçırması sizi o ortamda mahcup bırakmıştır kim bilir kaç defa? Şu ana kadar yapabileceğiniz tek şey bulunduğunuz çoğu ortama köpeğinizi dahil etmeden katılmak ve köpeğinizden uzak kalarak tedbir almak olmuştur. Ama artık gittiğiniz her yere sevgili köpeğinizi götürebilirsiniz. İstenmeyen durumlarda tuvaletini altına kaçırmayacak bir ürün olan piqapoo artık Türkiye’de.

Nasıl Alabilirim?

Tunç Gurubun ülkemize getirdiği bu ürün köpek besleyenler adına sevindirici. Satış firmamızdan bayilik talep edildiği gibi, market zincirleri ile de anlaşılarak satışa sunulma olanağı olmaktadır. Perakende satış imkanını internet ortamındaki www.piqapoo.com adresinden isteterek, adrese teslim olanağı ile alabilirsiniz. Köpeklerin ağırlıklarına göre üretilen piqapoo 20 kg üstü ve altı olarak baz alınmaktadır. Köpeğinize uygun olan ürünü 60-180 ve 300’lük paketlemelerden 3 ayrı kategoride alma olanağınız vardır. Kullanımı kolay ve hiç bir zararı olmayan ürün sizi ve köpeğinize konfor ve huzur sağlayacaktır. Bulunduğunuz ortamlarda tedirginliğinizi kaldırarak eğlenmenize olanak sunacaktır. Ürün bilimsel ortamlarda test edilerek satışa sunulduğu için rahatlıkla köpeğiniz için kullanabilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu Nasıldır?

Ürün bir naylon poşet ve tutacından oluşmaktadır. Tutaç portatiftir. Gerektiğinde diğer poşetler içinde kullanılmaktadır ve ortalama bir yıllık bir raf ömrü vardır. Tutaç silikon malzemeden oluşmakta 5 cm’lik açılıp kapanabilir dişli bir mekanizmadan oluşur. Naylon poşet kapalı sadece ağız kısmı açıktır ve ortalama 5 kg’lık bir hacme sahiptir. Bu iki parça köpeğinizin dışkı kısmına poşet gelecek şekilde tutaç ise köpeğinizin kuyruğuna yerleştirilecek şekilde tasarlanmıştır. Bir bebeğin altını hazır bezle bağlamak kadar kolay olan bu işlemden sonra köpeğinizde herhangi bir olumsuzluk yaşanmamaktadır. Tasma gibi bir alıştırma süreci geçirdikten sonra köpeğiniz her türlü hareketini rahatlıkla yapabilir. Tabii sizde köpeğinizin peşinden kıçını takip etmek zorunda kalmazsınız. Köpeğiniz otururken, uzanırken, koşarken piqapoo hiç bir şekilde zarar görmez ve dayanıklıdır. Köpeğiniz dışkısını sıvı ya da katı olarak rahatlıkla yapabilir. Yeterli hacme ve ıslaklığa bağlı dayanıklılığa sahip olan ürünü el değmeden aparatı kuyruktan ayırdıktan sonra çöp kutusuna yine aparatı kullanarak atabilirsiniz.

Aldığınıza Değecek Bir Ürün Piqapoo

 

Video kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCxV7ZQXTq7yPtfMAfrdNjvg

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.