Erenköy Köpek Kuaförleri

Erenköy Köpek Kuaförleri

admin 5 sene önce

Erenköy Köpek Kuaförleri

Yaşamınızın bir parçası haline gelen köpekler, ev ortamında sizlerin her dakikanıza eşlik ederler. Minik dostlarınızın tüylerinin canlı ve bakımlı görünmesi için başvurabileceğiniz birçok köpek kuaförü bulunuyor. İstanbul’un her iki yakasında da kapsamlı hizmet veren Pet Hair, kısa sürede bulunduğunuz adrese gelerek kaliteli işlemler yapıyor. Gezici köpek kuaförü olarak hizmet veren firma, hijyenik ve rahat ortamda köpeğinize tıraş fırsatı sunuyor. Firmaya pethair.com.tr adresinden dilediğiniz an ulaşarak yetkililerin bulunduğunuz adrese gelmesini sağlayabilirsiniz.

Gezici Köpek Kuaförlüğü

Hayatın temposu içerisinde köpeğinizi tıraş ettirmek için firmalara ulaşım sağlamakta güçlük çekebilirsiniz. Gezici köpek kuaförlüğü sistemi bu konuda imdadınıza yetişerek, adresinizde tıraş yapılabilmesine fırsat tanıyor. İstanbul’da gezici köpek kuaförlüğü sisteminin tek adresi olan Pet Hair firması, özel donanıma sahip araçlarında güvenilir hizmetler veriyor. Erenköy köpek kuaförleri arasında tescillenmiş tek adres olan firma, minik dostlarınız için gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor.
Özel donanımlı araçlarda atık su tankı, termosifon, kurutma makinesi, jeneratör ve sterilizasyon makinesi gibi tüm araçlar yer alıyor. Minik dostlarını yol stresinden kurtularak rahat bir şekilde adresinizde yıkatabilirsiniz. Firmaya telefonla ulaştığınız zaman istediğiniz gün ve saatte ekiplerin bulunduğunuz bölgeye gelmesini sağlayabilirsiniz.

Köpek Tıraşı Modelleri

Firmaya istediğiniz model hakkında bilgi verdiğiniz zaman köpeğinizde etkileyici bir görüntü ortaya çıkacaktır. Alanında uzman ekipler, makas tıraşı ve makine tıraşına tamamen hakimdir. Tercihe bağlı olarak makine tıraşı isteyen kişiler için özel cihazlar kullanılır. Ayrıca pethair.com.tr adresi üzerinden ekiplere ulaştığınız zaman, makas tıraşı ile köpeğin tüylerine güzel şekiller verebilirsiniz. Tıraş işlemi bittikten sonra düşük ek ücretlerle yıkama hizmetlerini de alabilirsiniz. Yıkama işlemlerinde kullanılan temizleyiciler oldukça steril bir yapıdadır.

Köpek Tıraşı Ücretleri

Pet Hair firması, köpek tıraşı işlemleri için sizleri firmalara çok yüksek paralar ödemekten kurtarıyor. Ortalama 50 TL gibi uygun fiyatlara başarılı şekilde tıraş hizmeti alabilirsiniz. Erenköy köpek kuaförleri arasında en düşük fiyat avantajına sahip olan Pet Hair, banyo ücretleri için de sizlerden düşük ücretler alacaktır. Ayrıca adrese ulaşım için müşterilerden ek ücret alınmaz.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.