Eyüp Gezici Köpek Kuaförü

Eyüp Gezici Köpek Kuaförü

admin 5 sene önce

Eyüp Gezici Köpek Kuaförü

Köpeklerin temizlik konusu sahipleri için artık bir sorun olmaktadır. Çünkü kirlenen tüyler bir süre sonra işkence olmaktadır. Böyle olmasa bile köpek tüylerinin temizlemek o kadar da kolay değildir. Köpeklerin sahipleri saf su ile köpekleri yıkamaya veya herhangi bir şampuanla durulamaya çalışırlar. Bu yanlış olduğu kadar tehlikeli de bir durumdur. Köpeklerin tüyleri özellikle özel cins köpeklerin tüyleri oldukça hassas ve zarar görmeye meyillidir. Bu durumlar artık köpek sahipleri için sorun olmaktan çıkmaktadır. Çünkü artık gezici köpek kuaför araçları köpek veya köpeklerinizin bakımı için devriye gezmektedir.

İstanbul’un Avrupa Yakasına bağlı Eyüp İlçesi birçok sokak hayvanına ev sahipliği yapmaktadır. Burada yaşayan insanlar için Eyüp gezici köpek kuaför hizmeti insanların ayaklarına gelerek köpeklerine temizlik hizmeti vermektedir. Bu hizmetten yararlanmak için evcil köpeklerin kirli olması gerekmez. Çünkü gizlenen bakteri ve kirler sizi kandırabilirler. Bunun için yapılması gereken hemen gezici köpek kuaförlerinden randevu almaktır. Bunun için pethair.com.tr adresine girerek istenilen bölgeden randevu almak yeterlidir. Bu sayede gezici köpek kuaför araçları adresinize gelerek köpeklerinize bakım ve temizlik hizmetini sunabilirler.

Gezici Kuaför Çalışanları ve Hizmet Anlayışları

İnsanlar evcil hayvanları için yabancı insanlara ön yargılı olabilirler. Bu son derece doğrudur. Köpekler bir süre sonra sahipleri için birer çocuk haline gelmektedir. Ancak gezici kuaförler hakkında endişe duyulacak bir durum söz konusu değildir. Bu hizmet onların işidir ancak bu insanları işlerinde başarılı yapan hayvanlara olan sevgi ve bilgileridir. Bu bilgili insanlar sayesinde köpekler çok rahat bir hizmet göreceklerdir.

Köpeklerin bakım görecekleri araçlar tamamen hayvanların rahat olacağı şekilde donatılmıştır. Köpekler kendilerini burada rahat hissederler. Bu araçlarda köpekler tüy bakımından kulak ve tırnak bakımına birçok bakım ve gerekli ise tedavi görürler. Deri ve tırnak hastalıkları da hayvanlar için hayati önem taşıyabilir. Bu yüzden bu tür bakımların aksatılmadan yapılması gerekmektedir. Sizin isteğiniz üzerine köpeklerin tüy bakım ve kesimleri yapılır. Tüyler tıraşlanabilir ve yıkanabilir. Kulakların içleri ve dış bölgesi usulüne uygun şekilde temizlenebilir.
Bakım ve temizlik hizmetlerinden yararlanmak bir internet adresi kadar uzağınızdadır. Yapmanız gereken pethair.com.tr adlı internet adresine girmek ve birçok hizmetten yararlanmaktır.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.