Gaziosmanpaşa Gezici Köpek Kuaförü

Gaziosmanpaşa Gezici Köpek Kuaförü

admin 5 sene önce

Gaziosmanpaşa Gezici Köpek Kuaförü

Gaziosmanpaşa İstanbul Avrupa Yakasında yer alan ve her geçen gün gelişmekte olan kalabalık bir ilçedir. Gaziosmanpaşa gezici köpek kuaförü Gaziosmanpaşa’daki gelişmelerden biri ama en önemlilerindendir. Çünkü bu gelişim evcil köpek dostlarını yakından ilgilendirmektedir. Bu gezici köpek kuaförlerinden yararlanmanın amacı sahiplerinin köpeklerine güzel bir bakım hizmeti vermektir. Bu hizmet sayesinde gezici kuaför araçları köpek sahiplerinin kapısına gelerek köpeklerinin bakım ve temizliklerini yapıyorlar.

Köpek Tüylerindeki Gizli ve Bulaşıcı Tehlikeler

Köpek tüyleri de köpekler gibi özel yaratılmıştır ve dışarıdaki tehditlere karşı maalesef duyarlıdırlar. Sahipleri köpekleri dolaştırmaya çıkardıkları zaman kirli çevre faktörleri karşısında kötü bakteriler ve kirler köpek tüyleri içinde yerleşim kurarlar. Buradan ayrılıp yok olmaları da oldukça meşakkatlidir. Ki bakteriler köpek tüylerinin terk edene dek çevrelerine de sıçratmakta ve aile bireylerinin de sağlıklarını tehdit altına almaktadırlar.

Bu tür sorunlarla karşılaşmamanın tek ama tek yolu köpeklerin tertemiz bir şekilde temizlenmesidir. Fakat bu detaylı temizlik insanların ellerinden maalesef gelmez çünkü köpek tüylerinin ve derilerinin temizlenip dezenfekte olması oldukça zor bir işlemdir. Fakat gezici köpek tüyleri için bunlar problem değildir çünkü gezici kuaförlerin kendi temizlik malzemeleri ve kendi özel yöntemleri vardır. Bu insanlar hayvanlar üzerinde bilgili ve bilinçli insanlardır. Bu insanlar teslim alınan köpeklerinin temizlik ve bakımlarının en ince detayına kadar yapmaktadırlar.

Nedir Bu Kuaför Hizmetleri?

Tüyler; konusunda oldukça titiz olma gerekmektedir. Çünkü tüyler kirlerin en çok bulunduğu ve en zor ayrıldığı alanlardır. Eğer köpeğinizin tüyleri uzun ise köpek kuaförü bu tüyleri isteğiniz üzere şekillendirebilir veya tamamen kesebilir. Ardından temizleyerek size teslim eder.

Pati ve kulaklar; da zamanla oldukça kirlenen bölgelerdir. Köpekler en çok teması patileri ile yapmaktadırlar. Bu patilerle de insanlar çoğu zaman temas halindedir. Gezici uzmanlar tarafından köpek patileri temizlenir ve kulaklarının bakımları da detaylı şekilde yapılır.

Bunlar ve benzeri önemli hizmetler, bilgiler pethair.com.tr adlı internet adresinde yer almaktadır. Bu adrese girerek tüm bilgileri alabilirsiniz. Adres ve iletişim bilgileri de pethair.com.tr adresinde mevcuttur.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.