Gezici Köpek Kuaförü Kartal

Gezici Köpek Kuaförü Kartal

admin 5 sene önce

Gezici Köpek Kuaförü Kartal

Kartal ve çevresinde bulunan gezici köpek kuaförü kartal üstün hizmet anlayışı ile birlikte hareket eden bir köpek kuaförüdür. Köpekler ve başka evcil hayvanlar için kuaför, banyo ve bakım hizmetleri konusunda yanınızda yer alır. Evcil hayvanlar yılın bazı dönemlerinde tüy dökmeye başlarlar. Tüy dökümü zamanı geldiğinde tüylerinin kısaltılması veya tıraş edilmesi gerekir.
Bu işlemler tüy dökümünü azaltır ve hayvana bir ferahlama getirir. Tıraş işlemini pet kuaföre giderek halledebilirsiniz ancak oraya kadar gitmek meseledir. Evden çıkıp da kuaförün bulunduğu semte kadar mesafe kat ederek gitmek zor olabilir. Köpeğiniz veya evcil hayvanınız yolda sıkıntı çıkarabilir. Bu tür sıkıntılarla uğraşmamak için en güzel çözüm gezici köpek kuaförü çağırmaktır.

Gezici Köpek Kuaförünüz Hemen Gelir

Tıraş için çağırdığınız köpek kuaförünüz gezici köpek kuaförü kartal hemen gelir ve hizmet vermeye başlar. Köpeğinizin cinsine göre ne şekilde bir tüy işlemi yapılacağına karar verir, makas ya da makine tıraşı hangisi uygun görülürse veya siz ne isterseniz o şekilde tıraş edilir. Yalnız cins köpeklerde tüylerin tamamen kesilmesi sakıncalıdır, cins bir köpek için makasla kısaltma yapılması gerekiyorsa kesinlikle makine tıraşı yapılmamalıdır. Kuaförünüz bu konuda sizi bilgilendirir, bilinçli ve bilgili kişilerdir güvenebilirsiniz.

Bütün Her Şey Araçta Yapılıyor

Araç özel bir tasarıma sahiptir, gereken her detay düşünülmüş ve hiçbiri atlanmamıştır. Tıraş ile ilgili ihtiyaçlar, malzemeler olan makine, makas, tırnak makası, fön makinesi, şampuan, sıcak su hizmeti veren termosifon, atık su tankı, elektrik üreten hidrofor ve diğer bakım ürünlerine kadar her şey düşünülmüş ve temin edilmiştir. Köpeğin konforundan eksiltecek hiç bir eksik bırakılmamıştır. pethair.com.tr adresinden iletişim kurabileceğiniz pet kuaförden çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Her türlü sağlık ve temizlik işleri araç içerisinde yapılıyor.

Ulaşmak Çok Kolaydır

Bu sistem dahilinde hizmet almak isterseniz pethair.com.tr adresiyle iletişim kurabilirsiniz. Sistemli bir şekilde sırasıyla tıraş, banyo, fön, tırnak kesimi, pati bakımı, göz kontrolü ile bakımı, kulak kontrolü ile bakımı, parazit kontrolü ve çözümleri detaylı bir şekilde uygulanır, tekrar etmemesi yolunda çözümler geliştirilir.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.