Gezici Köpek Kuaförü Pendik

Gezici Köpek Kuaförü Pendik

admin 5 sene önce

Gezici Köpek Kuaförü Pendik

Evcil hayvanların temizlik ve genel bakımlarında sahiplerine destek olan kişilerdir pet kuaförler. Hayvan sevgisi olduğu için evinde evcil hayvan besleyen kişiler için ev ortamında bazı temizlik ve bakımların yapılması zordur. Evcil bir köpeğin tüy dökme zamanı geldiğinde tıraş olması gerekir. Evin içerisinde bir köpeğin tıraş edilmesi çok zordur.
Kuaför salonuna götürseniz yolda birlikte yürümek ve belli bir mesafe kat etmek yine zordur. Gezici köpek kuaförü Pendik gezici araçla köpek bakım işi yapan bir firmadır. Siz yorulmadan kuaför size gelir. Üstelik evinizde değil, evinizin hemen önünde veya yakınında bir yerde siz nereye isterseniz oraya gelir ve araç iç kısmında gerekli her türlü işlemi yapar.

Pendik’te Bir Köpek Kuaförü

Pendik ilçesinde bulunan gezici köpek kuaförü Pendik araçta bulunan tam donanım sayesinde hiç eksiksiz hizmet sunar. Köpeğinizin o anda ne ihtiyacı varsa aldığınız paketler doğrultusunda ihtiyaçlar giderilir. Tüyler ile ilgili sorun varsa, tıraş edilir. Makine veya makasla tıraş işlemleri tamamlanır. Banyo yapması gerekiyorsa banyo ettirilir, özel yıkama ürünleri ile deri ve tüy sağlığı dikkate alınarak yıkama yapılır. Yıkanan köpeğiniz ıslak kalmaktan hoşlanmaz, hemen silkelenir ve suları atmak ister. Bu sorunda ona yardımcı olmak için kurutma makinesi desteğiyle tüyler kurutulur. Fön işlemi gerektiren bir tüy tipine sahipse fön makinesi ile fön işlemi gerçekleştirilir. İpek görünümünde tüylere ve mis gibi bir kokuya kavuşurlar.

Araç İçerisinde Konforlu Ortam Ve Full Hizmet

Araç hazırlanırken evcil hayvanların istekleri ve beklentileri göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Bir köpek neler ister, nasıl bir davranış sergiler. Bir kedi nasıl bir davranış sergiler düşünülmüş ve ortak bir karara varılarak onların konfor içerisinde bulunmalarına olanak sağlanmıştır. pethair.com.tr kuaförlük konusu ile ilgili her ayrıntıyı araç içerisinde bulundurur. Bütün aletler hijyenik olması bakımından sterilizasyondan geçirilerek sterilize edilir. Kesinlikle bulaşıcı bir hastalığa geçit verilmez.

Bir Telefon Kadar Yakın

Gezici araç ile bakım hizmeti istiyorsanız İnternet adresimizden pethair.com.tr üzerinden iletişime geçebilir ve adresinize araç ve pet kuaför istediğinizi belirtebilirsiniz En hızlı şekilde talepleriniz değerlendirmeye alınır.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.