Gezici Köpek Kuaförü Sancaktepe

Gezici Köpek Kuaförü Sancaktepe

admin 5 sene önce

Gezici Köpek Kuaförü Sancaktepe

Köpekler ve kediler kişisel bakıma belki de insanlardan daha çok ihtiyaç duyar. Zira onlar için kuaförlük hizmeti olmasa da okur tarzda bir hizmet değil, zorunluluktur. Yaz günlerinde veya diğer sıcak aylarda yeteri kadar terleyemedikleri için tüy dökmeye çalışırlar. Ancak ne kadar tüy dökerlerse döksünler vücut ısılarını dengelemekte başarılı olamazlar. Her ne kadar klima gibi çözümler kısa vadede onları ferahlatmaya yetse dahi hassas bünyelerinden kaynaklı uzun vadede klimadan dolayı hasta olmaları çok kolaydır. Bundan dolayı tüy tıraşı olmaları gerekir.

Gezici Köpek Kuaförü Sancaktepe de onların bu ihtiyacının farkındadır. 2016 yılında hizmete başlayan gezici Köpek Kuaförü Sancaktepe İstanbul genelinde hizmet vermekte ve hem Anadolu hem de Avrupa kıtalarında evcil hayvan dostlarımızın yardımına koşmaktadır. Aynı zamanda pethair adı altında sürdürdüğümüz hizmetin Pethair.com.tr adresinde resmî bir internet sitesi de bulunur. Bu siteden de bizim hakkımızda detaylı bilgilere erişebilir ve bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Gezici Araçta Hangi Donanımlar Bulunur?

Gezici aracımızda tam donanımlı bir evcil hayvan kuaför dükkanının sahip olduğu her türlü donanım ve imkan mevcuttur. Örneğin yedi gün yirmi dört saat su ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak termosifon, elektrikten yoksun kalmamamız için jeneratör, hijyenden ödün vermemek için ultraviyole cihazı ve dezenfektan spreyler, banyo ekipmanları, sokaktaki kedi ve köpek dostlarımızın da sağlığı için atık su tankı, tüy tıraşı ekipmanları ve bir tek sevimli dostlarımız için üretilmiş, yalnızca onların kullanımına sunulmuş kurutma makinesi gezici evcil hayvan kuaförü aracımızda mevcuttur. Özetle aracımızın donanımı “daha ne olsun” dedirtecek cinstendir.

Randevu Almak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Bizden evcil hayvan dostunuz için randevu almak, tereyağından kıl çekmek kadar kolaydır. Web sitemiz Pethair.com.tr adresini ziyaret ederek sağ üst bölümde yer alan online randevu sistemi bağlantısına tıklarsanız randevu almak için önünüze bir ekran açılacaktır. Burada başta evcil hayvan dostumuzun cinsi ve almak istediğiniz hizmetler olmak üzere sizden istediğimiz bilgileri verirseniz randevunuz tamamlanmış olur ve size evinizde bizleri bekleyerek bu eşsiz hizmetimizin keyfini çıkarmak kalır. Memnun kalmanız için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza söz veriyoruz.

 

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.