Gezici Köpek Kuaförü Sarıyer

Gezici Köpek Kuaförü Sarıyer

admin 5 sene önce

Gezici Köpek Kuaförü Sarıyer

Dost canlısı evcil hayvanlar sahipleri için çok değerlidir. Evdeki bu minik dostlar zamanla sahibinin bir yavrusu gibi olur ve sağlıkları için her şeyi yaparlar. Yoğun iş temposundan dolayı kedi ve köpekleri ile ilgilenmeyenlerin yardımına pethair.com.tr koşuyor. Pethair.com.tr; kedi ve köpeklerinizin her türlü bakımını, eğitimini ve siz şehir dışında iken köpeklerinizi emanet edeceğiniz köpek oteli ile hizmet vermektedir. Gezici köpek kuaförü hizmeti ile özel malzemeler ile kapınıza kadar geliyor, özel dizayn edilmiş araçta kedi ve köpeğinizin bakımını yapıp size teslim ediyorlar.

Kuaför Hizmetleri

Kedi ve köpeklerinizin belirli peri diyotlar da ihtiyacı olan bakımı belirleyip yapıyorlar. Bu hizmetler;
Tıraş; makas veya makine ile yapılan bu işlemi özel araçlarında sterilize edilmiş özel aletlerle gerçekleştiriliyor. Bu işlem yapılırken minik dostlarınıza asla anestezi verilmiyor.

Makina ile yapılan tıraşta istek doğrultusunda 2mm ya da 3 mm tıraşlar yapılır. Makas ile tıraş tüylerdeki estetik görünümü bozmamak için tüyler daha kısa alınarak işlem gerçekleşir. Tıraş işleminden hemen sonra özel göz yakmayan şampuanlar ile kedi ve köpekleriniz yıkanır.
Yıkama hizmeti, yine özel araç içerisinde yapılır. Özel şampuanlarla yapılan yıkama işleminde göz ve kulak temizliği, tırnak kesimi yapılır. Banyo bittikten hemen sonra fön ile tüyler taranarak kurutulur.

Rötuş işleminde göz, kulak temizliği, tırnak kesimi ve kulak içi, göz ve genital bölgesindeki tüyler temizlenir.
Tarama işlemi en son yapılan ve en az 20 dakika süren bu evrede tüyler taranır. Tüylerin karışarak keçe gibi olması önlenir. Bu hizmetler kapınıza kadar gelmektedir. Hizmeti almak istediğinizin ilçeye göre gezici köpek kuaförü sarıyer gibi konum bilgilerine bakarak, bu hizmetin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Köpek Oteli Hizmeti pethair.com.tr sunduğu bir diğer hizmet ise pansiyon hizmeti olmuştur. Üç farklı şekilde konsepti olan bu uygulama

Ev pansiyonu

Uzun süreli pansiyon

Kısa süreli pansiyon olmak üzere hizmet vermektedir. Randevu ile uygulanan bu hizmette siz dışarıda iken köpekleriniz güvenli bir ortamda sizi bekler. Bu hizmet sırasında bakım hizmetini de yaptırmanız mümkündür. Pethair.com.tr adresine girerek bu gezici köpek kuaförü sarıyer olarak almak istediğiniz yere göre bilgi alabilirsiniz.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.