Golden Traş Fiyatları

Golden Traş Fiyatları

admin 5 sene önce

Golden Traş Fiyatları

Birçok kişi evcil hayvan seçimini köpekten yana yapar. Köpeklerin sadık dostlar olması seçimde önemli yer tutar. Farklı türlerden köpek beslenir. Türkiye’de çoğunlukla golden cinsi köpek bakılıyor. Hem av köpeği olması hem de dayanıklı bir vücuda sahip olması bu cins köpeklerin seçilmesine neden oluyor. Köpekler hangi türde olursa olsun bakıma ihtiyaçları oluyor. Çünkü köpek bakmak fedakarlık istiyor. Golden köpekler de sürekli bakım isteyen bir cinstir. Hangi cins olursa olsun köpeğinize bakım yaptırmak istiyorsanız pethair.com.tr sitesinden destek alabilirsiniz.

Golden Köpek Traşı

Golden köpekler çok fazla tüy döken köpek cinsidir. Bu yüzden apartmanda bakılması zordur. Ancak bakımları eksiksiz yapılırsa evde beslemeye müsait olurlar. Golden köpeklerin fazla tüy dökmesinden dolayı köpek traşı önerilir.Golden köpek traşı makasla ya da makineyle yapılır. Ancak tüy döken köpeklerde makine traşı ilk tercihtir. Böylece tüy dökmesi engellenir. Bakımı kolaylaşır. Ancak bunu belli zamanlarda yapmak gerekir. Tekrar edilmezse tüy dökme devam eder. Evde bakılması zorlaşır ve size olumsuz anlar yaşatabilir. Golden traş fiyatları kuaföre göre değişiyor.

Golden Köpek Traşı Ücret Tarifeleri

Golden köpek traşı farklı şekillerde yapılıyor ve hizmete göre ücretler farklı oluyor. Golden traş fiyatları banyo dahil 100 TL’den başlıyor. Tabi başka hizmetler de eklenirse fiyat artıyor. Örneğin makas traşı 120 TL ise makine traşı 100 TL, banyo özel şampuanlı ise 60 TL ya da tüylere özel ilaç yapılacaksa 80 TL gibi ücretler mevcut. Köpeğinizin tam bakımı için 500 TL’yi gözden çıkarmak gerekiyor. Ancak komple bakımlarda kampanyalar uygulanarak daha düşük fiyatlarla bakım yapılabiliyor. Köpeğinizin temiz ve sağlıklı olması için bu harcama yapılmalıdır.

Golden Traşı İçin Randevunuzu Alın

Randevu hayvan sahiplerine kolaylık sağlar. Uygun oldukları bir günü ayarlayıp istedikleri bakımı seçebilir. Üstelik ulaşım da köpek kuaförleri tarafından karşılanır. Gezici kuaförler de golden traşını yapabilir. Tüm tercih size bırakılıyor. Sizin yapmanız gereken tek şey pethair.com.tr sitesinden randevu gününü belirlemek oluyor. Randevunuzu alın ve köpeğinizi emin ellere bırakın.

Golden Traş Fiyatları

 

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.