Göztepe Köpek Kuaförü

Göztepe Köpek Kuaförü

admin 5 sene önce

Göztepe Köpek Kuaförü

Evcil hayvanlar arasında bakıma en çok duyanlardan ikisi kediler ve köpeklerdir. Zira hem kediler hem de köpekler terlemek adına çok kısıtlı imkanlara sahiptirler. Ayaklarının altında bulunan küçük ter bezlerinin bunu gerçekleştirebildikleri yegane uzuvları olduğu göz önünde bulundurulursa insanlar ile kıyaslandığında işlerinin ne kadar zor olduğunu ve sıcak yaz aylarının onlar adına ne kadar zor geçtiğini tahmin etmek çok da zor olmayacaktır.
Göztepe köpek kuaförü, bu sorunun önüne geçebilmek adına 2016 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Pethair.com.tr adresine sahip kurumsal bir web sayfası da bulunan firmamız, hem sizlere hem de evcil hayvan dostlarımıza kaliteli bir hizmet sunmayı kurulduğu yıldan bu yana ilke haline getirmiş ve kusursuz hizmet kalitesinden asla ödün vermemiştir, hiçbir zaman da böyle bir şey olmayacaktır.

Pethair Tam Olarak Ne İş Yapar?

Pethair, Türkiye’nin en büyük metropolü olan İstanbul’da evcil hayvan sahiplerinin bu metropoldeki yoğun temposunun farkındadır. Bu sebepten dolayı da yoğunluk ve vakit yetersizliği gibi sorunları evcil hayvan sahipleri adına ortadan kaldırmayı amaçlayan bir gezici evcil hayvan kuaförlüğü hizmetidir.
Göztepe köpek kuaförü hizmetini sizlere sunan personelimizin tamamı yeterli donanıma ve deneyime fazlasıyla sahip, evcil hayvan dostlarımıza karşı şefkat ve sevgi dolu, alanında uzman kimselerdir. Bu da hizmet kalitesi açısından Pethair’i vazgeçilmez kılar. Bizler firma olarak almış olduğunuz randevu üzerine adresinize kadar geliyor ve evcil hayvan dostunuzun ihtiyacı olan tüm bakımları tam donanımlı, hijyenik ve teknolojik aracımızda gerçekleştiriyoruz.

Evcil Hayvanım İçin Nasıl Randevu Alabilirim?

Evcil hayvan dostunuz için kuaför randevusu almak son derece kolaydır. Pethair.com.tr adresinde yer alan online randevu sistemimizden tek tıkla randevunuzu alabilir ve küçük dostunuzun bu olağanüstü hizmetten faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber internet sayfamızdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak da bizlere randevu taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Sayfamızda özel mesajlarınızı bize doğrudan iletebilmeniz için özel bir bağlantı da bulunmakta olup bu sayede bize her türlü görüş ve önerinizi bildirebilirsiniz.

Pethair Hijyenik midir?

Pethair’ın evcil hayvan dostunuzun sağlığını en az sizler kadar düşündüğünden adınız gibi emin olabilirsiniz. Zira Pethair her tıraş işleminden sonra kullanılan tüm gereçleri ultraviyole cihazlarında sterilize etmeden bir sonraki işlemde kullanmamaktadır. Aynı zamanda Pethair, mobil aracında bulunan atık su tankı sayesinde sadece evcil hayvanınıza değil tüm doğaya karşı saygılıdır.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.