Hayvan Kuaförü

Hayvan Kuaförü

admin 5 sene önce

Hayvan Kuaförü

Günümüzde birçok evcil hayvan besleniyor. Hayvan sahipleri pek çok sorunla karşılaşıyor. Sorunların çözümü için çeşitli kurumlara başvuruyor. Ayrıca aşılarının düzenli yaptırılması büyük önem taşıyor. Aşılarının ve ihtiyaçlarının karşılanması yeterli olmuyor. Bunun yanında hayvanlara bakım yaptırılması gerekiyor. Evcil hayvan banyosu çoğu kez hayvan sahipleri tarafından yapılıyor. Ancak pet kuaförlerde yapılan banyolara özel ilaçlar ve şampuanlar eklendiği için hayvan için daha faydalı oluyor. Evcil hayvanların tüm bakımı hayvan kuaförü tarafında karşılanıyor. Bu kuaförler değişik türden hayvanların bakımı yapıyor. Evcil hayvanları sağlıklı olması düzenli bakım yaptırmakla gerçekleşiyor.

Hayvan Kuaföründe Sınırsız Bakım Hizmetleri

Hayvan kuaförleri sadece hayvan traşını yapmakla kalmıyor. Traş hizmetinin yanında her türlü tarama işlemini gerçekleştiriyor. Tarama kapsamında tüyler ve deriler kontrol ediliyor. Bu işlem 1 saati bulabiliyor. Tüm mikroplar ve bakteriler belirleniyor bunlara uygun ilaç tedavisi uygulanıyor. Kulak içindeki pislikler temizleniyor.

Ayrıca gözler muayene ediliyor. Tırnak kesimi ve bakımı da ayrı bir hizmet grubunda yer alıyor. Tırnaklar temizleniyor, manikür ve pedikür işlemleri yapılıyor. Tüm bu temizlikten sonra hayvan banyosu yaptırılıyor. Banyo her hayvan türüne ayrı şampuanlar kullanılarak gerçekleşiyor. En son basamakta da kurutma işlemi yer alıyor. Yıkanan hayvan kurutulup hayvan sahibine teslim ediliyor. Hayvan kuaförü tüm bu hizmetleri uygun fiyatlarla yapabiliyor.

Evcil Hayvanların Bakımı Uzman Ekiplerce Yapılıyor

Evcil hayvanların her çeşit bakım hizmeti uzmanlar tarafından yapılır. Uzman kişiler bu alanda eğitim alan ya da veteriner kişilerdir. Ancak her veteriner bu hizmetleri karşılamaz. Hayvan kuaförleri farklı eğitimler alarak alanında uzman olan kişilerdir. Hayvanlarınızı uzman ellere teslim etmek her zaman daha sağlıklıdır. Pethair.com.tr sitesi güvenebileceğiniz bir adres oluyor.

Hayvan Kuaförüne İnternetten Randevu Alabilirsiniz

İnternet günümüzde herkes tarafından kullanılıyor. Birçok kişi randevuyu telefonla değil internetle alıyor. Tek tıklama ile tüm işlemler gerçekleşiyor. Hayvan kuaförlerinin de belli internet randevu sistemleri mevcut. Siteye girip hayvan kuaförüne randevu alınabiliyor. Pethair.com.tr sitesinden hayvan türünüze göre bakım hizmeti seçebilirsiniz. Oturduğunuz mahalleye ya da semte en yakın kuaföre gün alabilirsiniz.

Hayvan Kuaförü

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.