Köpek Kuaförü Cevizli

Köpek Kuaförü Cevizli

admin 3 sene önce

Köpek Kuaförü Cevizli

İstanbul il sınırları içerisinde hizmet veren pethair firması, gezici pet araç ile köpeklere deri ve tüylerinin sağlıklı görünmesi için ve güzel bakımlı görünmeleri için kuaförlük hizmeti veriyor. Bu işlemleri yapmak için kullanılan araç özel tasarlanmış, ihtiyaç olunan her şeyi içinde barındıran donanımlı bir araç. Köpek kuaförü cevizli denildiğinde verilen adrese gelerek her türlü köpek kuaförlük hizmetini tecrübeli personel tarafından veriliyor.

Gezici Araçta Olan Ekipman

Köpek kuaförü cevizli verdiği hizmetler için kullanıldığı özel donanımlı araçta lazım olan her şey mevcut. Köpeklere verilen yıkama hizmetinde köpeklerin üşümemesi için sıcak su. Köpeklerin yıkama işleminin ardından kurutma yapılması için köpeklere özel kurutma makinesi. Çevre temizliği esası için atık su tankı. Kullanılan aparatların steril edilmesi için sterilizasyon makinesi. Ayrıca araçta jeneratörde mevcuttur.

Firmaya Nasıl Ulaşılır

Pethair firmasına ulaşmak için pethair.com.tr internet adresine girerek, burada iletişim için gerekli olan telefon numarası aracılığı ile rahatça ulaşılmaktadır. İnternet sayfasının iletişim bölümünde bize ulaşın bölümü bulunuyor. Buraya istenen gerekli bilgiler yazılarak kaydet denildiği zaman, bu mesaj firmanın müşteri hizmetlerine ulaşır ve firma kişiye dönüş yapar. Firma ile iletişim için isteyenler bu yolu da seçebilir.

Verilen Hizmetlerin Fiyatları

Her hizmet alanı için ayrı bir ücret tarifesi hazırlamış olan pethair firması aranarak istenilen hizmet alanının bilgisi alınabilir. Ayrıca firma yine pethair.com.tr adresli internet sayfasına verdiği hizmet alanlarını ve bu hizmet alanları ile ilgili açıklayıcı bilgi eklemiş. Bazı köpeklerin kuaför hizmeti alırken fotoğrafı çekilerek sitenin galeri bölümüne eklenmiş. Bu galeri kişilere görsel olarak da değerlendirme fırsatı veriyor.

Firmanın En Cazip Gelen Tarafı

Pethairden köpek kuaförlük hizmeti alan müşterilerin en çok beğendiği ve firmanın en cazip gelen yönü müşterilerin adreslerine gelerek hizmet verilmesi. Bu şekilde köpeklerde köpek sahipleri de İstanbul ilinin yorucu trafiğine maruz kalmıyorlar. Bunun yanında bir hayvanı toplu taşıma araçları ile her yere götürülemeyeceği için araç ayarlama sıkıntısı çekmeye de gerek kalmıyor. Bu iki alternatif müşterilerin en çok aradığı özellikler arasında bulunuyor.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.