Kartal Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Kartal Köpek Kuaförü Ve Yıkama

admin 5 sene önce

Kartal Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Köpek besleyen ve evinde bakımını yapan kişiler bilir ki bu çok zor bir iştir. Evde köpeği yıkamak, tüylerinin bakımını yapmak ve zapt etmek oldukça zordur. Yıkamak istediğinizde o istemez, karşı gelir, suyu sevmez, yıkandıktan sonra etrafı sularla ıslatır, tüyleri dökülür gibi daha pek çok fazla olumsuz yanları vardır. Köpeğin bakımını yapması için bir kuaförden yardım almak en iyisidir. Kartal köpek kuaförü ve yıkama sizlere yardımcı olacak ve çok memnun kalacağınız bir köpek kuaförüdür.

Köpek Kuaförü Hangi Konularda Destek Verir?

Köpek kuaförünün yaptığı en önemli iş köpeğin tıraşı, tüylerinin kesilmesi ve yıkanmasıdır. Köpekle tanıştıktan sonra bir anlaşma süreci yaşanır ve sonrasında işlemlere başlanır. İlk olarak Makasla kesim gerekiyorsa tüyler makasla kesilir. Tıraş edilmesi gereken kısa tüylere sahip bir köpekse makine ile güzelce tıraş edilir. Tıraş ve kısaltma işlemleri yapılırken kesinlikle onu huzursuz edecek bir ortam oluşmasına imkan verilmez. Sakin, ılımlı ve huzurlu bir şekilde durması sağlanarak güzel güzel tıraş edilir.

Tıraş sonrasında banyosu yaptırılır, yıkama sırasında kullanılan şampuanlar köpeğin derisini koruyan, tüy yapısına zarar vermeyen doğal şampuanlar kullanılır. Özellikle uzun tüylü köpekler için kullanılan şampuanlar çok önemlidir. Yumuşak ve ipek gibi tüylere sahip olması açısından iyi bir şampuan kullanılmalıdır. Gerekirse kremlerle durulanarak yumuşaklığını uzun süre korumasına destek olunabilir. Yıkanan köpekler hafifler, çok mutlu olurlar, sevgi gösterileri yaparlar. Kartal köpek kuaförü ve yıkama tam köpeğinize göre mükemmel hizmet veren bir köpek kuaförüdür.

Köpek Kuaföründen Kişisel Bakım

Köpeklerin kulakları ve gözleri oldukça hassas bölgeleridir, bazı parazitler ve bakteriler bu organların etrafında toplanarak hastalık yaparlar. Kulakların ve gözlerin temizlenmesi ve bakım yapılması şarttır. Köpek kuaförünüz göz ve kulak temizliği ile bakımı da yapmaktadır. Aradığınız köpek kuaförüne ulaşmak için pethair.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Ayağınıza Gelen Köpek Kuaförü

Aracıyla birlikte sizin bulunduğunuz adrese gelen köpek kuaförü, siz yorulmadan, yol gitmek zorunda kalmadan köpeğinizin bakımını ve yıkama işlemini yapar. Temiz, sağlıklı, mis gibi bir şekilde sizlere teslim eder. pethair.com.tr adresinden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.