Köpek Kuaförü Başı büyük

Köpek Kuaförü Başı büyük

admin 5 sene önce

Köpek Kuaförü Başı büyük

Kediler ve köpekler pek çok zaman bir kuaföre ihtiyaç duyarlar ancak bunu biz insanlar fark edemeyiz. Yaz mevsiminde sıcaktan kendilerini koruyabilmek için terlemeleri gerekir. Oysa ter bezlerinin ayakları altında bulunmasından ve çok küçük boyutlarda olmasından dolayı yeteri kadar terlemeleri mümkün olmaz. Klima veya buna benzer önlemler de hassas bünyelerini çok hasta etmeye fazlasıyla yeter. Bu sebepten dolayı ferahlamaları için klima da kullanılması mümkün olmaz.

Tüy dökmeye çalışsalar da bunda da gerektiği kadar başarılı olamazlar. Hal böyle olunca da onları rahatlatmak bizlere, yani evcil hayvan dostlarımızın sahiplerine düşer. Başıbüyük Köpek Kuaförü bu durumun fazlasıyla bilincindedir ve evcil hayvan dostlarımıza yardım edebilmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Pethair.com.tr adresinde yer almakta olan bilgilerimizi okuyabilir veya yine aynı adreste yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz.

Bu Hizmet Nasıl Sunulur?

Bu hizmeti sizlere sunarken sizi çağırmıyoruz, biz sizin davetiniz üzerine ayağınıza kadar geliyor ve bu üstün kalitedeki hizmeti sizlere ve değerli evcil hayvanlarınıza sunuyoruz. Aracımızın tam donanımlı bir evcil hayvan kuaförü dükkanı kadar başarılı ve etkili olduğunu aklınızda bulundurunuz. Aynı zamanda hijyen konusunda da müsterih olmanızı tavsiye ederiz, zira Başıbüyük Köpek Kuaförü tarafından tüm ekipmanlar her işlemden sonra sterilize edilmekte ve diğer işlemler ancak ekipmanlar sterilize edildikten sonra yapılabilir. Pethair.com.tr adresinden de hijyen politikamız hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Gezici Araçta Hangi Donanımlar Bulunur?

Gezici aracımızda dezenfekte ekipmanları ve ultraviyole cihazı, dezenfekte spreyleri, bir adet atık su tankı, bir adet jeneratör, evcil hayvan dostlarımızın banyo yaparken üşümemesi için termosifon ve sadece evcil hayvan dostlarımız için özel olarak üretilmiş ve yalnızca onların kullanımına tahsis edilmiş kurutma makinesi bulunur.

Kuaförlük Hizmetlerine Neler Dahildir?

Evcil hayvan kuaförlüğü hizmetine tüy tıraşı, göz ve kulak temizliği, rötuş ve tırnak kesimi dahildir. Ancak bilmeniz gerekir ki anestezi veya sakinleştirici gibi uygulamalar yapmıyoruz. Aynı zamanda kedilerin yıkanmasına, sudan pek fazla hoşlanmadıkları için pek sıcak bakmadığımızdan dolayı bu işten ek ücret talep ediyoruz.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.