Köpek Kuaförü Beylerbeyi

Köpek Kuaförü Beylerbeyi

admin 5 sene önce

Köpek Kuaförü Beylerbeyi

Evlerinde köpek besleyen kişiler bilirler ki köpek beslemek çokta kolay değildir. Bir bebek gibi beslenme, barınma be bakım ihtiyaçları olan köpekler için pethair.com.tr adresinden açıklayıcı bilgiler bulmanız mümkündür. Firmamız İstanbul’daki hayvan severlerin tek adresi olarak her türlü desteği yerinde zamanında ve en mükemmel şekilde yapmayı görev bilerek bu bilinçte çalışmalarını hem sahiplerini hem de köpeklerini mutlu etmeye yönelik yapmaktadır.

Azami Bakım

Sadık dostlar olarak bilinen köpekler kendi cinsleri arasında farklı guruplara ayrılırlar. Bu her insanın farklı özellikleri olduğu, farklı bakım ve ihtiyaçlara gereksinim duyulduğu gibi köpekler içinde geçerlidir. Ancak tüylerinin taranması, yıkanması, tıraş edilmesi, tırnak kesimi kulak ve burun temizliği, beslenmesi, pirelerden arındırılması, kısırlaştırılması bütün köpekler için ortak paydadır. Bu bakım ve ihtiyaçlar için köpek kuaförü beylerbeyi ve tüm İstanbul’da daha bir çok kuaför köpeklere hizmet etmektedir. Köpeğinizin bakımı öncesi firmamızın yoğunluğundan dolayı randevu almanız önerilir. İletişim için internet adresinden gerekli bilgilere ulaşılabilir.

Sadece Kuaförlük Hizmetleri Değil

Köpek kuaförlük hizmetleri olarak köpeklerinize sürekli ve düzenli hizmet etmenin adresi olan pethair.com.tr sadece bu işle ilgilenmemektedir. Köpeklerinize tuvalet eğitimi ve bazı yeteneklerini sergilemek amaçlı eğitimler vermektedir. Ayrıca köpek kuaförü beylerbeyi merkezi olarak seyahatleriniz esnasında yanınızda götüremeyeceğiniz köpeklerinizi misafir etmektedir. Beslenme, barınma ve bakım ihtiyaçlarını sizin adınıza kısa süreliğine ihtiyaç dahilinde karşılamakta olan otel hizmetleri sayesinde köpeğiniz güvenli ellerde sizi beklemektedir.

Uzun Süreli Bakım

Bir hayvan sever olarak bakımını üstlendiğiniz bir köpeğe çeşitli sebepler ile evinizde bakamıyorsanız firma olarak ücretli olarak bakmak istediğiniz köpeğinizi otelimizde devamlı misafir etmekteyiz. İstediğiniz zaman gelip görmek ve gezdirmek olanağına sahip olduğunuz gibi köpeğiniz de diğer köpekler ile birlikte yaşamak, beslenmek ve bakılmaktadır. Hastalanma durumunda veteriner hizmetlerinden faydalanma hakkına sahiptir. Ortalama 6 metrekarelik alanda günlük olarak temizliği yapılan kendi yaşamını kendi kulübesinde geçirme lüksüne sahip olan köpekleriniz daha mutlu ve doğa ile iç içe yaşamakta olur. İster kısa süreliğine ister uzun süreliğine otelimize bırakacağınız köpeğiniz giriş ve çıkış sonrası sağlık kontrolünden geçirilmektedir.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.