Köpek Kuaförü Dragos

Köpek Kuaförü Dragos

admin 5 sene önce

Köpek Kuaförü Dragos

Evde beslenen köpeklerin kuaför ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlar çeşitlidir. Tıraş edilmeleri, banyo yaptırılmaları gibi bir çok hizmet sayabiliriz. Köpeklerin bu tür ihtiyaçların da araç ile hizmet yerine götürülmeleri çeşitli sıkıntılar getirmektedir. Uygun araç bulunamaması, trafik yoğunluğu, getirip götürürken yolda harcanan zaman gibi problemler oluşur. Köpeklerinde, köpek sahiplerinin de bu sıkıntıları çekmemesi için pethair firması 2016 yılından beri gezici pet kuaför aracı ile istenen hizmetleri vermekte. Bunun için köpek kuaförü dragos aramak yeterli. Arandığı zaman her iki taraf için uygun bir zaman seçilerek randevu ayarlanıyor. Randevu ayarlanmasının amacı pethair hizmetlerinin verdiği hizmet akışında her hangi bir aksama yaşanarak müşterilerin mağduriyet yaşamaması içindir.
Firmanın internet adresi olan pethair.com.tr de randevu almak için gerekli iletişim numarası bulunmaktadır.

Gezici Pet Aracın Özellikleri

Köpek kuaförü dragos verilen hizmetler için kullanılan gezici pet kuaför aracı tam donanımlı bir araçtır. İçinde her türlü donanım bulunuyor. Her mevsim köpekleri yıkamak için sıcak su. Hayvanlar için özel tasarlanmış kurutma makinesi. Çevreye atık su dökerek çevreyi kirletmemek için atık su tankı. Yapılan işlemlerde hayvanların hiç bir şekilde bir birinden mikrop kapmaması için sterilizasyon makinesi. Tüm şartlara uygun olarak jeneratör.
Bu araç ile istenilen adrese gelinerek hizmet veriliyor. Köpekte sahibi de her hangi bir sorun yaşamıyor. Özellikle İstanbul’ un en büyük sorunu olan trafik sorununa maruz kalınmıyor.
Firmanın Amacı

Evinde evcil hayvan beslemekte olan hayvan sahiplerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en iyi şekilde vermek. Pet kuaför araç sayesinde vakit problemini ortadan kaldırmaktır. Bunun için pethair tam donanımlı aracın yanında uzman profesyonel ekibi ile müşteriye en iyi hizmeti verme amacındadır.

Hizmetleri Görsel Olarak Görmek Mümkün

İstenen bir hizmetin daha önce yapılmış halini görmeyi herkes ister. Bunun için pethair.com.tr uzantılı adrese girip galeriyi tıklamak yeterli. Köpeklere büyük bir itina ile verilen kuaförlük hizmeti görsel olarak görülmektedir. Ayrıca firmanın verdiği hizmetlerin ayrıntılı içeriği de sitede hizmetlerimiz bölümünde yazılı. Daha önce firmadan hizmet almış olan müşterilerin yorumlarına da yer verilmiş.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.