Köpek Kuaförü Ferhatpaşa

Köpek Kuaförü Ferhatpaşa

admin 5 sene önce

Köpek Kuaförü Ferhatpaşa

Hayvan sevgisi bazı insanlarda her şeyin önünde gelir. Hayvan sever bir çok insan evlerinde evcil hayvanlar beslemektedirler. Evlerde beslenen evcil hayvanların yüzde doksanına yakınını köpek cinsleri oluşturmaktadır. Bu hayvanlar evlerimizin içerisinde bizimle beraber yaşarlar. Aynı ortamda otururlar ve hatta bu hayvanlar birçok insanın yatağının bir kenarında yatarlar. Bu kadar içli dışlı olduğumuz ve çok sevdiğimiz hayvanların temiz ve sağlıklı olmaları gereklidir. Bu konuda pethair.com.tr internet adresi en yakın dostunuz demektir. Bu internet sitesi sayesinde köpeklerinizin bakımı ve temizliği hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Gezici Temizlik

Pethair.com.tr internet sitesi üzerinden iletişim kurarak, hayvanların bakımı hakkında bilgi alabilirsiniz ve hayvanların temizlikleri, sağlık kontrolleri içinde hizmet alabilirsiniz. Hayvanlarınızın temizliği için, köpek kuaförü ferhatpaşa semtindeki şubesine götürerek orada bakımını yaptırabilirsiniz. Ya da hizmetleri ayağınıza isteyebilirsiniz. Gezici köpek kuaförü ekibi adresinize gelerek, kendi özel bakım aracı içerisinde, köpeklerinizin uzayan kıllarını sizin istediğiniz seviyede keser, kıllarının tararlar ve özel şampuanlar ile banyosunu yaptırırlar. Fön makinaları ile kuruturlar. Köpeğiniz ile ilgili yapılabilecek her türlü temizlik bakımı hizmetini gezici servis ekibi özel donanımlı araç içerisinde, konusunda profesyonel ekip tarafından özenle yapılır.

Köpek Sağlığı

Evimizde beraber yaşadığımız, evcil köpeğimizin sağlıklı olmasını ve güzel görünmesini her zaman isteriz. Evcil hayvanların özellikle köpek ve kedi türleri için yapılan, tarama işlemi, banyo yaptırma gibi işlemler hayvanları rahatlatır. Köpek kuaförü Ferhatpaşa şubesinde, köpekleriniz için, tıraş yapma, banyo yaptırma, pati ve tırnak bakımı, göz, kulak ve genital bölgeler temizliği gibi bakımları özenle yapılır. Tıraşları sizlerin isteği doğrultusunda, ister makine ile isterseniz makas ile yine sizin istediğiniz şekilde özenle yapılır. Yapılan her hizmet için ayrı bir ücret söz konusudur.

Siz müşterilerin memnuniyetini kazanmak ve en iyi hizmeti sunabilmek için ücretler en makul seviyede tutmaktadır. Şirketimiz Türkiye’nin her yerinde hayvan severleri ve sevdikleri hayvanlara sınırsız hizmet verme anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Çocuklarımız gibi sevdiğimiz evcil hayvanlarımız kedilerimiz, köpeklerimizin sağlıkları ve temizlikleri bizim için çok önemlidir.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.