Köpek Kuaförü İdealtepe

Köpek Kuaförü İdealtepe

admin 5 sene önce

Köpek Kuaförü İdealtepe

Köpek kuaförlüğü hizmeti Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu hizmet özellikle Pethair tarafından sağlanır ve gezici bir araç ile gerçekleştirilirse evcil hayvan sahiplerinin vakit azlığından dolayı yeteri kadar evcil hayvanlarına ilgi gösterememesi sorununun da önüne geçilmiş olur. Köpek kuaförü İdealtepe sizler ve evcil hayvan dostlarımız için bu hizmeti ayağınıza dek getirir ve olağanüstü bir kaliteyle sunar.

Köpek kuaförü İdealtepe asla ödün vermeyeceği bazı ilkelere sahiptir. Bunlardan biri ve belki de en önemlisi hijyen ilkesidir. Tam donanımlı gezici aracımız son derece teknolojik ve hijyenik olup, ne şartla olursa olsun bu hijyenden ödün verilmez. Araçlarımızda bulunan ultraviyole cihazlarımız sayesinde ekipmanlarımız her işlem sonrasında porno dezenfekte edilerek bir sonraki işleme geçilir. Aynı zamanda dezenfekte işlemi yalnızca bu ultraviyole cihazlarla değil özel spreylerle de gerçekleştirilir. Bu sebepten dolayı bizlere emanet etmiş olduğunuz evcil hayvan dostlarımızla ilgili gözünüz asla arkada kalmaz.

Araçta Ne Gibi Donanımlar Bulunur?

Aracımızda dezenfekte amaçlı spreyler ve ultraviyole cihazları, çevreyi korumak adına bir adet atık su tankı, ihtiyaç duyulan sıcak suyu her an her saniye elde edebilmek için termosifon, elektrik ihtiyacı için jeneratör, tıraş ekipmanları ve yalnızca evcil hayvan dostlarımız için üretilmiş olan kurutma makinesi bulunur. Aracımızın hangi donanımlara sahip olduğu hakkında detaylı bilgiye pethair.com.tr adresinden ulaşmanız mümkündür.

Tarama Hizmetiniz Var mıdır?

Pethair ek bir hizmet olarak tarama hizmetini de siz değerli müşterilerimize ve evcil hayvan dostlarımıza sunar. Bu işlem yaklaşık olarak 20 dakika sürer. 20 dakikanın sonunda evcil hayvan dostlarımızın tüyleri daha canlı ve parlak görünür. Tarama hizmetine göz-kulak temizliği ile tırnak kesimi de dahildir.

Randevu Ne Şekilde Alınır?

Randevu alabilmek için web sitemiz olan pethair.com.tr adresimizde bulunan randevu sistemini kullanabilirsiniz. Bu sistemde ihtiyaç duyulan hizmetleri ve evcil hayvan dostumuzun cinsini girerek randevunuzu alabilir ve bizleri adresinize davet edebilirsiniz. Aynı zamanda aynı sitede yer alan iletişim kanalları ve bunlara dair bilgiler ile de bizlere ulaşarak randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. Faaliyet alanımız Anadolu veya Avrupa şeklinde ayırt etmeksizin tüm İstanbul’dur.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.