Köpek Kuaförü Uğur mumcu

Köpek Kuaförü Uğur mumcu

admin 5 sene önce

Köpek Kuaförü Uğur mumcu

Köpek ve kedilerin kuaförlük hizmeti insanlara sunulan kuaförlük hizmetlerinden çok daha farklıdır. En basitinden onların kuaförlük hizmeti asla estetik amaçlı değildir. Tamamıyla zorunluluk arz eder. Zira kedi ve köpekler sıcak dönemlerde kendi vücutlarına yetecek ve ısıyı dengeleyebilecek kadar terleyemezler. Hal böyle olunca da tüy dökerek bu eksiği kapatmaya çalışır ancak asla başarılı olamazlar.

Bu zorluğun üstesinden gelebilmelerinin de tek yolu evcil hayvan kuaförlük hizmeti almalarıdır. Bu hizmeti alırken ihtiyaç duydukları şefkatli, sevgi dolu ve nazik; ancak bir o kadar da deneyimli, alanında uzman ve profesyonel personel köpek kuaförü Uğurmumcu olarak bizde fazlasıyla var. Bu sayede içiniz oldukça rahat bir şekilde evcil hayvan dostunuzu bizlere emanet edebilirsiniz. Bizler de bu emanetinize gözümüz gibi sahip çıkacağımıza dair sizlere söz veriyoruz.

Köpek Kuaförlüğü Hizmeti Dahilinde Olanlar Nelerdir?

Köpek kuaförlüğü hizmeti birçok aşamayı kapsar. Bunlar tüy kesimi, yıkama, tırnak kesimi, kulak ve göz çevresi temizliği, rötuş ve taramadır. Çoğu hizmetimiz bir aradadır. Ancak kediler için yıkama bir ekstradır. Zira medikal anlamda zorunluluk olmadığı takdirde kedilerin yıkanmasına Köpek kuaförü Uğurmumcu hiçbir zaman sıcak bakmaz.
Bundan dolayı kedilerin yıkanması durumunda fazladan ücret talep edilir. Aynı zamanda anestezi hizmeti de evcil hayvan dostlarımızın sağlıklarını tehlikeye düşürebileceğinden dolayı bu uygulamayı sizlere sunmuyoruz. Yalnızca zorunlu olan hallerde ve evcil hayvanın da sahiplerinin yoğun talebi üzerine bu hizmeti en yakın veteriner kliniğinde gerçekleştiriyoruz.

Rötuş Nedir?

Rötuş, tüy kesimi tamamlandıktan sonra yapılan ek bir uygulamadır. Göz çevresi, genital bölge, pati altı, kulak içi ve pati içindeki tüyler düzeltilir. Aynı zamanda bu hizmete göz ve kulak temizliği ile tırnak kesimi de dahildir. Rötuş hakkında detaylı bilgi pethair.com.tr adresinden edinilebilir.

Pethair Kaç Tür Tıraş Uygular?

Pethair tarafından uygulanan iki tür tıraş mevcuttur. Bunlardan biri makas tıraşı diğeri ise makine tıraşıdır. Makine tıraşı daha kısa sürerken makas tıraşı biraz daha uzun sürebilir. Pethair.com.tr adresinde bu iki tıraş tarzı hakkında da detaylı bilgilere erişmeniz mümkündür.

 

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.