Köpek Kuaförü Yakacık

Köpek Kuaförü Yakacık

admin 5 sene önce

Köpek Kuaförü Yakacık

Bakımlı görünmek her bireyin hakkı ve ihtiyacıdır. Evcil hayvan sahipleri de hayvan dostlarımızın her birinin esasında bir birey olduğunu bilirler. Dolayısıyla onlar da kişisel bakımlarına dair ilgilenilmeye muhtaçtırlar. Ancak çoğu evcil hayvan sahibi evcil hayvan dostlarımıza gerektiği kadar zaman ayıramaz. Bunun sebebi olarak da yoğun bir hayat temposu olduğunu ve oldukça yorgun olduğundan bir de evcil hayvanına vakit ayırmanın hayli zor geldiğini iddia eder. Hatta bir grup evcil hayvan sahibinin evcil hayvanlarıyla ilgilenmeme sebebi düpedüz üşengeçliktir. İşte biz, tüm bu bahaneleri tamamen ortadan kaldırmak amacıyla 2016 yılında İstanbul’da Köpek Kuaförü Yakacık olarak kurulduk ve bugün İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Biz Kimiz?

Bizler, İstanbul’un iki yakasında birden hizmet veren, tam donanımlı, teknolojik ve hijyenik gezici aracıyla çalışan bir evcil hayvan kuaförlüğü hizmeti sunan firmayız. Bu hizmeti hem size hem de evcil hayvanlarınıza sunarken şefkatten, sevgiden ve hijyenden asla ödün vermiyoruz. Bu üçlüden herhangi birini ihmal etmemiz halinde şirket politikalarımızı hiçe sayacağımızın da farkındayız. Köpek Kuaförü Yakacık hijyene öyle çok önem verir ki, kullandığı ekipmanlarını ultraviyole cihazlarında sterilize etmeden hiçbir zaman tekrar kullanmaz. Bu konuda da içinizi rahat tutabilirsiniz, evcil hayvan dostlarımızın sağlıkları ve güvenlikleri bizlere emanet. Pethair.com.tr adresini ziyaret ederek güveninizi teyit edebilirsiniz.

Gezici Araçtaki Donanımlar Hangileri?

Gezici aracımız, tam teşekküllü bir evcil hayvan kuaför dükkanının sahip olduğu her türlü imkana sahiptir. Aracımızda ultraviyole cihazı, atık su tankı, her daim dostlarımıza sıcak su sağlayabilmek için termosifon, sadece evcil hayvan dostlarımız için üretilmiş ve sadece onların kullanımına sunulmuş kurutma makinesi, tıraş ve temizlik malzemeleri ile elektrik ihtiyacı için jeneratör araçtaki donanımlar arasındadır.

Nasıl Randevu Alınabilir?

Pethair’ın kurulum amacı zaten sizlerin işini kolaylaştırmaktır. Bu sebepten dolayı randevunuzu Pethair.com.tr adresimizde bulunan çevrimiçi randevu sistemimizden sağlayarak bizlerin adresinize kadar gelerek bu hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Web sitemiz üzerinde bulunan telefon numarası ile de bizlere ulaşarak randevu taleplerinizi iletmeniz halinde size memnuniyetle yardımcı oluruz.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.