Köpek Kuaförü Ve Yıkama Çamlıca Üsküdar

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Çamlıca Üsküdar

admin 5 sene önce

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Çamlıca Üsküdar

Çevremizde hayvan sevgisini yoğun şekilde yaşayan ve evinde, bahçesinde hayvan besleyen kişiler çok fazladır. Evcil hayvan beslemek bir tutkudur, bu tutkuyu tadan is asla vazgeçemez. Evde beslenen evcil hayvanlar ise kedi ve köpeklerdir. Evinde köpek besleyen ve bakımı ile uğraşanlar bilir ki bu iş biraz zahmetlidir. Çünkü yıkamak için ya da tüylerini tıraşlamak için bir köpeği zapt etmek oldukça zordur. Kendiniz tek başınıza tıraş edemezsiniz, banyo yaptıramazsınız, mutlaka yanınızda biri olmalıdır. Üstelik yanınızda köpeğin dilinden anlayan ve tecrübeli biri olmalıdır.

Zahmetsizce bu bakım işlerini yapmak isterseniz bir telefon kadar yakınınızda olan köpek kuaförü ve yıkama çamlıca üsküdar aradığınızda hemen yanınıza gelir. Tıraş istiyorsanız tıraş eder, yıkama istiyorsanız yıkar ve sizi bu yükten kurtarır.

Köpek Kuaförü İle Siz Rahat Edin

Gezici köpek kuaförlüğü hizmeti veren köpek kuaförü ve yıkama çamlıca üsküdar kuaförlük ve yıkama için donatılmış aracıyla gelir. Köpeğiniz araca alınır, tüylerin tıraşa ihtiyacı varsa tıraş edilir, makasla kesilmesi gerekiyorsa makasla tüyler kısaltılır. Özel yıkama bölümünde banyosu yaptırılır, kullanılan şampuanlar kimyasal içermeyen organik, doğal şampuanlardır, tüylerine ve derisine zarar vermeden temizlik sağlayacak özel ürünlerdir.

Köpeğinize Tam Bakım Yapılır

Organik şampuanlarla yıkanan köpekler sağlıklı olurlar, özellikle uzun tüylü olanlar bu şampuanlar sayesinde yumuşacık tüylere sahip olurlar. Banyo sonrası rahatlamaları için fön makinesi ile tüyler kurutulur, fırça ile fırçalanır ve tüylerin düzgün durması sağlanır. Tırnaklarına bakım yapılır, kesilmeye ihtiyaç varsa tırnaklar kesilir, bakteri oluşmasına engel olmak için ilaçlarla ilaçlanır. Köpeklerin en hassas bölgelerinden birisi de kulak ve çevresi ile göz ve çevresidir. Kulakların temizliği yapılır, etrafında bakteri ve parazit oluşmaması için koruyucu ürünler kullanılır. Göz sağlığını korumak için gerekli ürünlerle temizlik ve bakım yapılır. Bakım talebinde bulunmak isterseniz pethair.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Pethair Köpek Kuaförü ve Köpek Yıkama Hizmetleri

Tam teşekkülü bir bakım için, kendinizi yormadan köpeğiniz temizlensin ve mis gibi koksun diye en yakınınızda hemen ulaşabilecek kadar yakın kuaförlere pethair.com.tr aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Araç en kısa sürede gelir ve hizmet verir.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.