Köpek Sahiplerine Müjde Gibi Bir Ürün Piqapoo

Köpek Sahiplerine Müjde Gibi Bir Ürün Piqapoo

admin 5 sene önce

Köpek Sahiplerine Müjde Gibi Bir Ürün Piqapoo

Köpeklerin insanlara en iyi dostluk yapan hayvanlar olduğu bilinir. Dünya üzerinde milyonlarca insan evlerinde köpekleri ile birlikte yaşar. Hem dost hem de ev arkadaşı olan bu hayvanlar eğitildiklerinde muhteşem kabiliyetlerini de sergiler. Elbette köpek sahibi olmak belli başlı bazı sorumlulukları da beraberinde getirir. Onun temizliği, beslenmesi, eğlenmesi son derece önemlidir. Her zaman evde vakit geçirmek köpekler ve sahipleri için zorlu olabilir.

köpeğin Dışarıya Çıkarılması Temel İhtiyaç

Zaman zaman doğa ile bu hayvanı buluşturmak gerekir. Bu da köpeğin her köşe başına kakasını yapması ile günü zor bir hale getirebilir. Köpek sahipleri onları dışarı çıkardığında yanlarında mutlaka bir eldiven, poşet ve su taşımalıdır. Hatta cadde ve sokaklara yapılan kakalar el ile incelikle temizlenmelidir. Bu da köpek sahipleri için yorucu ve can sıkıcı bir süreç olabilir. Ancak bu can sıkıcı durum piqapoo sayesinde son buluyor.

Kullanımı Oldukça Basit

Köpeğin cinsi ne olur ise olsun kullanılabilecek bu ürün hem köpek sahiplerini hem de köpeği son derece rahatlatıyor. Köpeklerin özgürce koşup oynaması bu ürün sayesinde sekteye uğramıyor. Tek yapılması gereken ucundaki mandalı köpeğin kuyruğuna takmak. Böylelikle köpek kakasını yaptığında doğrudan mandalın ucundaki torbaya düşüyor. Köpek sahipleri de mandalı çıkarıp torbayı çöpe atıp eğlenceye devam ediyor. Bu ürün ile birlikte yerden kaka temizleme gibi sıkıcı durumlar tarih oluyor

Her Kiloya Uygun Piqadoo

Köpeğin kilosuna göre seçenekleri mevcut olan bu ürün kolaylıkla kullanılıp çıkarılabiliyor. Üstelik bu ürün hiçbir şekilde hayvanın canını acıtmıyor. Her kilodaki köpeğe uygun üretilen bu ürüne sahip olmak kaka avuçlamayı geride bırakıyor. Her ne kadar görmezden gelinse dahi kalabalık yerlerde yaşayan köpek sahipleri hayvanlarını dışarıya çıkardıklarında en az birkaç kez bu durumu yaşarlar. Uzanıp kakayı temizlemek hem hayvanın dışarıda geçireceği vakitten çalar hem de hayvan sahibine sıkıcı ve zahmetli bir durum olur. 5 kilo ile 25 kilo arası köpekler için üretilen küçük boy ürünlerin yanında, 25 kilo ve üzeri olan köpekler için de büyük boyları üretiliyor.

Köpek Sahiplerine Müjde Gibi Bir Ürün Piqapoo

 

Video kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCxV7ZQXTq7yPtfMAfrdNjvg

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.