Köpek Traş Fiyatları

Köpek Traş Fiyatları

admin 5 sene önce

Köpek Traş Fiyatları

Köpekler bakıma ihtiyacı olan hayvanlardır. Köpek sahipleri bu bakımlara dikkat etmelidir. Bakımlar arasında çeşitli hizmetler bulunuyor. Köpek traşı bunların başında geliyor. Köpek traşı köpek berberleri tarafından yapılıyor. Köpeklere cinsine uygun traşların yapılması gerekiyor. Çünkü her köpek birbirinden farklı oluyor. Köpeklerin tüylerine göre de makine ya da makas traşı olacağına karar veriliyor. Makine traşları tüy dökümünü engellenmek için öneriliyor. Makas traşı ise şekil verilmek için yapılır. Köpek traş fiyatları kuaförlere ve semte göre değişiyor.

Köpek Traşı Ücretleri Ne Kadar?

Evcil hayvanların bakımı için pet kuaförleri tercih ediliyor. Pet kuaförü köpek traşı da yapılan yerdir. Köpek traşları değişik fiyatlarda bulunuyor. Makine traşları 80 TL, makas traşı 100 TL’yi buluyor. Fiyatlara banyo ücretleri dahil edilmiyor. Banyo için ayrı ücret alınıyor. Ayrıca banyonun özel şampuanlı olması da önemli oluyor. Bu banyo fiyatları da 100 TL’den başlıyor. Köpeğinizin traşı ve banyosu için en az150 lira bütçeniz bulunması gerekiyor. Köpek traşı fiyatları alınan hizmete ve yapılan traş türüne göre değişiyor.

Köpek Traşında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok köpek traş sonrası değişiyor. Bunun sebebi ise traş anında olumsuz etkilenmesi oluyor. Bu gibi durumla karşılaşmamak için köpeklere oldukça hassas davranılması gerekiyor. Köpek bakımında ve özellikle traşında köpekler korkutulmamalıdır. Köpek traşı köpeklerin özel bakımları arasında yer alıyor. Hizmetlere pethair.com.tr sitesinden erişebilirsiniz. Köpek traşı titizlikle yapılır ve köpeklerin olumsuz etkilenmesi önlenir. Rahatlıkla traş yaptırabilir ve köpeğinizin fazla tüylerden kurtulmasına yardım edebilirsiniz.

Köpeğinizin Traşı En Güzel Şekilde Yapılıyor

Köpek traşı özen gösterilmesi bir bakımdır. Köpeklerin ruh sağlığı açısından önemlidir. Köpek traşı yapılmadan önce tüyler taranıyor ve içleri temizleniyor. Ardından traşa başlanıyor. Traş türü tüyün şekline göre belirleniyor. Makas traşı yapılırsa tüyler daha güzel görünüyor. İsteğe göre şekil de veriliyor. Traş işlemi bitince yıkama yapılıyor. Yıkama özel şampuanla gerçekleşiyor. Köpeğiniz güzelleşiyor ve tüm bakımı yapılıyor. Köpeğinizin bakımı yaklaştıysa pethair.com.tr sitesinden bakım türünü seçebilir ve istediğiniz tarih için gün ve saat belirleyebilirsiniz.

Köpek Traş Fiyatları

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.