Köpek Traş Modelleri

Köpek Traş Modelleri

admin 6 sene önce

Köpek Traş Modelleri

Evcil hayvanlar da tıpkı insanlar gibi belli günlerde bakıma ihtiyaç duyarlar. Duyarlı hayvan sahipleri bu bakımların tümünü yaptırır Çünkü bakım hayvanlar için gereklidir. Fazla tüyler kesilir ve hayvanın tüy dökmesi engellenir. Ayrıca bakteriler temizlenerek hastalık oluşumu engellenir. Hastalıklar köpeklerden insanlara geçebiliyor. Böyle durumun başına gelmesini istemeyen hayvan sahipleri kuaförlere giderek köpeklerini ya da kedilerini bakıma sokarlar. Bakım tüm canlılar için rahatlatıcı bir işlemdir. Baştan sona yenilenmeyi sağlar. Köpek traşı da gerekli bakımlardan birisidir. Köpek traş modelleri de köpeklerin ırkına göre farklılık gösterir.

Köpek Traşında Püf Noktalar

Köpek traşı dikkatli yapılması gerekir. Çünkü köpekler traştan etkilenebilir. Bu gibi durumda psikolojileri bozuluyor ve bazı köpekler günlerce huysuzlanıyor. Yeni tüylerine oldukça zor alışıyorlar. Ancak köpek traşı genel bakımların içinde yer alıyor. Bu bakım pet kuaförleri tarafında yapılmalıdır. Kesinlikle evde yapılmamalıdır. Çünkü tüyler sağlık açısından çok tehlikelidir. Köpek traşı için köpek kuaförleri hizmet veriyor. Traş sonrası banyo yapılarak köpek tertemiz bir görünüme kavuşuyor. Köpek traşı için en güzel hizmet pethair.com.tr sitesinde mevcut. En iyi köpek kuaförlerini bu sitede görebilirsiniz.

Köpek Traşında Değişik Modeller

Köpek traşları farklı şekillerde yapılabiliyor. Makas ya da makine traşı olmak üzere iki türlü gerçekleşiyor. Çok tüylü köpeklerde makine traşı, az tüylü köpeklerde makas traşı daha çok tercih ediliyor. Ayrıca köpek traşında köpeğin türü de önem kazanıyor. Köpek traşı modelleri içinde küt kesimler öne çıkıyor. Makasla yapılan küt kesim küçük köpeklerde tercih ediliyor. Ayrıca kafa bölgesi aslanı andıran vücudu ise tamamen traş edilen köpekler de vardır. Bu da diğer traş modelidir.

Köpek Traşı İçin Online Randevu Sistemi

Köpek traşı ve bakımı için de online randevu almak mümkün. Böylece uygun olduğunuz zamanı kolaylıkla belirleyebilir ve tüm bakımlarını yaptırabilirsiniz. Köpek traşı için pethair.com.tr sitesinden online randevu sayfasına tıklayarak gün alabilirsiniz. Büyük kolaylık sağlayan sitede Anadolu ve Avrupa Yakası için kuaför seçenekleri bulunuyor. Bulunduğunuz semte göre köpek kuaförü randevusu almak mümkün oluyor.

Köpek Traş Modelleri

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.