Köpek Traş Ücretleri

Köpek Traş Ücretleri

admin 6 sene önce

Köpek Traş Ücretleri

Köpek beslemek isteyenler birtakım şeyleri göz önünde bulundurmalıdır. Çünkü köpek beslemek sanıldığı gibi kolay olmayabilir. Köpekler her gün ilgi ister. Günlük bakımının ve tuvalet ihtiyacının yanında her ay tekrar edilmesi gereken bakımları da bulunur. Günlük ihtiyaçları için dışarı çıkartmak gerekir. Ayrıca güzel beslemek gerekir. Bunlar köpek sağlığı için de önemlidir. Köpeklerin aylık bakımları içinde köpek traşı bulunuyor. Köpek traşı pet kuaförler tarafından yapılıyor. Köpek traş ücretleri traş türüne bağlı farklılık gösteriyor.

Köpek Makas Traşı Ücretleri

Köpek traşları köpeklerin cinsine ve tüyüne göre farklı türlere ayrılıyor. Makas traşı da bunlardandır. Makas traşı köpeğin tüylerinin makasla toplanma işlemidir. Makas traşı genellikle tüyleri ince ve dökülmeyen köpeklerde tercih ediliyor. Ayrıca değişik tarzlarda da bu traş kullanılıyor. Makas traşı ücretleri banyo dahil 100 TL’den başlıyor. Banyonun türüne göre de fiyat artabiliyor. Köpek traş ücretleri makas traşlarında daha da artıyor. Çünkü hem uğraştırıcı oluyor hem de biraz zaman alıyor.

Köpeklerde Makine Traşı

Köpeklerde makas traşı hariç bir de makine traşı bulunuyor. Makine traşı daha çok tercih ediliyor. Makineyle yapılan traş tüyleri fazla köpekler tarafından seçiliyor. Makine traşları da 75 TL’den başlıyor. Köpeğinizin en iyi traş türünü köpek kuaförleri belirleyebilir. Çünkü bu kişiler hayvan uzmanlarıdır. Evcil hayvan bakımında uzman kişiler seçilmelidir. Köpeğinizin psikolojik olarak rahat bir traş geçirmesini istiyorsanız pethair.com.tr sitesinden traş randevusu alabilirsiniz. Siteden istediğiniz traş türünü ve bakımını tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla köpek traşı yaptırabilirsiniz.

Köpek Traşında En Güzel Uygulama

Köpek traşı köpek kuaförlerinde yapılıyor. Köpek kuaförlerine gitme şansınız bulunmuyorsa değişik bir uygulama bulunuyor. Pethair.com.tr sitesinde gezici köpek kuaförü hizmeti mevcut. Köpek traşı yaptırmak isteyenlerin kuaföre gitmesine gerek yok. Çünkü kuaförler ayağınıza geliyor. Eve gelen kuaförle köpeğinizi traş yaptırabilir ve köpeğinizin güzel görülmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu sitede sadece traş hizmeti yok. Bunun yanında banyo, tırnak ve kulak bakımı ve göz temizliği bulunuyor. Her türlü bakım hizmetinden kolaylıkla yararlanabilir, köpeğinizi farklı kılabilirsiniz.

Köpek Traş Ücretleri

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.