Koşuyolu Köpek Kuaförü

Koşuyolu Köpek Kuaförü

admin 5 sene önce

Koşuyolu Köpek Kuaförü

Kediler ve köpekler, ferahlamaya belki de dünya üzerinde en çok ihtiyaç duyan canlılardır. Çünkü bu küçük dostlarımız gövdelerinin büyüklüğü göz önünde bulundurulduğunda oldukça yetersiz terledikleri göze çarpar. Bunun sebebi, ter bezlerinin sadece pati altlarında bulunması ve bu bezlerin de onların vücut ısılarını dengelemede yetersiz kalmasıdır. Bu sebepten dolayı sahiplerinin yardımlarına adeta muhtaçtırlar. Bunun çok öncesinde farkında olan Koşuyolu köpek kuaförü, İstanbul’un hangi yakasında olursa olsun bu dostlarının yardımına koşmayı kendisine ilke belirlemiştir.

Pethair adı altında 2016 yılından bu yana siz değerli evcil hayvan sahiplerinin ve evcil hayvan dostlarınızın hizmetindedir. Pethair.com.tr adresi bize ait kurumsal web sayfası olup, öğrenmek istediğiniz her şey için bu sayfayı ziyaret etmeniz mümkündür. Aynı zamanda bilmenizi isteriz ki Pethair hiçbir zaman sevimli dostlarımız üzerinden kazanç sağlama amacına sahip olmamıştır. Koşuyolu köpek kuaförü, evcil hayvan dostlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm bakımları sağlayarak yalnızca emeğinin karşılığını almayı kendisine politika olarak belirlemiştir.

Pethair’in Yapmaktan Kaçındığı Herhangi Bir Hizmet Var mıdır?

Pethair, evcil hayvan dostlarımızın sağlığı söz konusu olduğunda hiçbir şeyden taviz vermez. Hal böyle olunca da sevimli dostlarımıza sunduğumuz hizmetler esnasında herhangi bir anestezi faaliyetinde bulunmuyoruz. Ancak tam anlamıyla zorunlu bir durum olması ve evcil hayvan sahibinin de yoğun talebi bulunması üzerine bu işlemi en yakındaki uzman veterinerde gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte tıbbi zorunluluk halleri dışında kedilerin yıkanması doğru olmadığından ve zaten kedilerin de sudan pek fazla hoşlanmamasından dolayı kedi dostlarımızı yıkamıyoruz.

Hizmetler Müşteriye Ne Şekilde Sunulur?

Pethair, hizmeti tabiri caizse müşterinin ayağına getirir. Gezici ve tam donanımlı aracımız ile adresinize kadar gelerek bu hizmeti gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Bunun için Pethair.com.tr adresimizdeki online randevu sistemini kullanarak bir randevu almanız fazlasıyla yeterli olacaktır. Sonrasında size bu hayat kolaylaştırıcı hizmetin tadını çıkarmak kalacaktır.

Pethair Kuaförlük Dışında Herhangi Bir Hizmet Sunar mı?

Pethair, kuaförlük hizmetinin yanı sıra köpek oteli ve köpek eğitimi hizmetlerini de firma bünyesinde sunmaktadır. Ancak bize teslim edeceğiniz köpek dostlarımızın daha uygun bir şekilde ve daha verimli olarak eğitim alabilmeleri için yavruyken emanet etmeniz tercihimizdir.

 

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.