Maltepe Köpek Kuaförü ve Yıkama

Maltepe Köpek Kuaförü ve Yıkama

admin 5 sene önce

Maltepe Köpek Kuaförü ve Yıkama

Köpekler ve kediler evcil hayvanlarımız olarak ilgiye ve bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakım onlar için insanlarda olduğu gibi bir keyfi mesele değil bir zorunluluktur. Zira evcil hayvan dostlarımızdan olan kediler ve köpekler yaz aylarında terleyemezler. Ter bezleri yalnızca patilerinin altlarında bulunduğu için vücut ısılarını yeterli seviyede tutamaz veya dengeleyemezler. Bunu biraz olsun başarabilmek için fazla miktarda tüy dökerler fakat tüy dökmeleri de onlar için çok fazla bir anlam ifade etmez. Maltepe köpek kuaförü ve yıkama evcil hayvan dostlarımızın bu sorunlarının üstesinden gelebilmek için kurulmuştur ve 2016’dan bu yana evcil hayvanlara hizmet verebilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Firma hakkındaki detaylı bilgiye pethair.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Kuaför Nasıl Çalışır?

Bizim çalışma prensibimiz adrese giderek hizmet verme şeklindedir. Bunu başarabilmek için de gezici ve tam donanımlı evcil hayvan kuaförü aracımızı kullanıyoruz. Sizlerin almış olduğu randevu üzerine adresinize kadar geliyor ve evcil hayvan dostlarınıza bu hizmeti yüksek kalitede sunuyoruz. Hizmetimizin son derece hijyenik olduğundan adınız gibi emin olabilirsiniz. Zira her işlemimizden sonra tüm ekipmanlarımız ultraviyole cihazlarında sterilize edilmektedir ve bu sterilizasyon faaliyeti sona ermeden yeni bir işlem kesinlikle uygulanmamaktadır. Maltepe köpek kuaförü ve yıkama evcil hayvan dostlarımızın sağlığını en az sizler kadar düşünmekte ve bu sebepten dolayı onlara zarar verme ihtimali olan hiçbir uygulamaya kalkışmamaktadır.

Bu Uygulamalar Hangileridir?

Pethair, anestezi ve kedi yıkama faaliyetini hiçbir zaman gerçekleştirmez. Zira evcil hayvan kuaförlüğü gibi basit bir hizmette dahi anestezi veya sakinleştirici benzeri bir uygulamada bulunulursa bu evcil hayvan dostlarımızın sağlığını önemli ölçüde tehlikeye atar. Aynı zamanda kediler suyu pek sevmediklerinden dolayı yıkanmaları da zorunlu olmadıkça doğru değildir.

Gezici Araçta Ne Gibi Donanımlar Bulunur?

Gezici aracımızda ekipmanlarımızı sterilize etmek için ultraviyole cihazı, evcil hayvan dostlarımız için özel kurutma makinesi, atık su tankı, dostlarımıza daima sıcak su sağlayabilmek için termosifon, tıraş ve kuaförlük ekipmanları, elektrik ihtiyacımızı karşılayabilmek için jeneratör gibi donanımlar bulunur. Aracımız ve donanımları hakkındaki detaylı bilgiyi pethair.com.tr adresimizden öğrenebilirsiniz.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.