Pet Kuaför Fiyatları

Pet Kuaför Fiyatları

admin 5 sene önce

Pet Kuaför Fiyatları

Evcil hayvan bakmak isteyenler belli sorumlulukları yerine getirmelidir. Bu sorumluluklar içinde hayvan bakımı ve kontrolleri yer alır. Kontrol belli zaman dilimlerinde yapılmalıdır. Böylece bazı hastalıklar engellenmiş oluyor. Bu yüzden evcil hayvanların kontrolü ve bakımı zorunlu hâle geliyor. Hayvanlara bakmak sanıldığı gibi kolay olmuyor. Birçok kişi bir hevesle hayvan sahibi oluyor ancak bakamayınca terk ediyor. Bu yanlış bir düşüncedir. Öncelikle hayvan bakım bilgisine sahip olunması şarttır. Bakabileceğiniz evcil hayvan beslemek gerekir. Evcil hayvan bakımında en büyük destekçiniz pet kuaför oluyor. Bunun için belli bir bütçe ayırmanız gerek. Pet kuaför fiyatları değişik tarifelerden oluşuyor.

Pet Kuaför Traş Ücretleri

Pet kuaförlerinde değişik ücretler bulunuyor. Ücretler verilen hizmetlere göre farklıdır. Köpek traşı genellikle 80 TL’den başlıyor. Banyo da içine girerse 100 TL’yi bulabiliyor. Traşlar makine ve makas olarak da farklı ücretlere sahip. Makas traşı daha pahalı oluyor. Makas traşı banyo dahil 100 TL’yi buluyor. Tüylerin şekillendirilmesi için makas tercih ediliyor. Tüyler fazla derine inmeden kesiliyor. Bunun sebebi evcil hayvanın derisinin tahriş olmasını önlemektir. Pet kuaför fiyatları bu özelliklere göre şekilleniyor.

Pet Kuaför Randevu İmkanı

Pet kuaför hizmetlerinden faydalanmak isteyen hayvan sahipleri randevu alabiliyor. Pethair.com.tr sitesi randevu merkezidir. İstanbul için tüm semtlerde pet kuaför imkanı sağlıyor. Randevu alınan saatte istersiniz evcil hayvanınız evinizden alınıyor. Bunun için ek ödeme yapmak durumdasınız. Ayrıca istediğiniz bakım türünü seçmeniz gerekiyor. Banyo, traş ve tüm bakım gibi seçenekler bulunuyor. İsteyenler telefonla da iletişime geçiyor.

Pet Kuaföründe Evcil Hayvanlarınız Sağlık Kontrolünden Geçiyor

Pet kuaförleri hayvan bakımıyla yetinmiyor. Evcil hayvanların sağlık için gerekli tüm kontrolleri de bu merkezlerde yapılıyor. Aşı ve çeşitli tahliller pet kuaförü hizmetleri içinde yer alabiliyor. Sağlık analizleri yapılarak hastalık olup olmadığı tespit ediliyor. Hastalık varsa veterinerler tarafından ilaç yazılıyor. Evcil hayvanların tüm bu hizmetleri pethair.com.tr adresinde mevcut. 500 TL’den başlayan fiyatlarla evcil hayvanların bakımının tamamını yaptırabilirsiniz. Oturduğunuz semte uygun bir pet kuaförü için randevu alabilirsiniz.

Pet Kuaför Fiyatları

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.