Pet Kuaför

Pet Kuaför

admin 5 sene önce

Pet Kuaför

Son yıllarda evde evcil hayvan bakımı sayısı oldukça artmış durumda. Evde bakılan evcil hayvanların belirli periyotlar halinde bakımlarının yapılması gerekmektedir. İnsanlar kendi başlarına bu bakımı tam anlamı ile yapamadıkları için pet kuaför hizmeti veren firmaları tercih etmeye başladılar. Bu sebeple bu hizmeti veren firma sayısında da oldukça artış olmuş durumda. Fakat şuna dikkat edilmelidir ki her önünüze gelen firmaya evinizin bir ferdi olmuş olan hayvanınızı teslim etmeniz pek mantıklı değildir.

Sektörde bir süredir hizmet veren, evcil hayvanınıza en itinalı hizmeti veren, güler yüzlü konusunda uzman personeli ile hizmet vermektedir. Özellikle küçük dostlarınız için en çok dikkat edilen şey hijyen ve şefkat. Küçük dostlarınız her türlü bakımı ile ilgili başvurabileceğiniz firma Pet Hair isimli firma. Firmaya pethair.com.tr uzantılı internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Firmada Verilen Hizmetler

Pet Hair firması gezici full donanımlı araç ile köpek kuaförü hizmetleri vermektedir. Firmanın iletişim bilgilerine ulaşmak için pethair.com.tr adresine girmek yeterlidir. Buradan yetkililere ulaşarak adres ve istek yaptığınız tarihi belirtmeniz yeterli. Görevliler verdiğiniz adrese arzu ettiğiniz saatte gelecek ve gezici ve donanımlı araç ile istediğiniz hizmetleri evcil hayvanınıza uygulayacaktır.

Verilen pet kuaför hizmet ürün yelpazesi oldukça geniş olup, bir kaçını sıralayalım. traş, makine traşı, makas ile yapılan traş, evcil hayvanın yıkanması, göz ve kulak temizliği, hayvanın tüylerinin taranması gibi birçok hizmet veriliyor.

Fiyatlar

pethair.com.tr adresli siteyi incelediğinizde verilen hizmetler ve ayrıntıları mevcuttur. Bu hizmetlerin hepsi ayrı ayrı olarak ücretlendirildiği için firmayla irtibata geçerek evcil hayvanınız ile ilgili olarak talep ettiğiniz hizmet için yapmanız gereken ödeme ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ulaşım

Pet hair firması İstanbul ili sınırları içerisinde gezici olarak pet kuaför hizmeti verdiği için siz ve evcil hayvanınızın ulaşım problemi olmamaktadır. Sizin verdiğiniz adrese görevliler gelerek gerekli olan işlemleri yerine getirmektedir. Evcil hayvanınız da sizde yol giderek stres çekmezsiniz. Hayvanınıza gerekli olan bakım yaşadığı yerde yapılır ve hayvan bu sayede kendini daha huzurlu hisseder.

Pet Kuaför

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.