Snoopy Köpek Kuaförü Nişantaşı

PetHeir Köpek Kuaförü Nişantaşı

admin 5 sene önce

PetHeir Köpek Kuaförü Nişantaşı

Nişantaşı’nda evcil hayvanlara özgü kuaför hizmeti sağlayan bir işletmedir. Evcil hayvanların tüm banyo uygulamaları ile kuaför işlemlerini sağlayan firma, kazandığı tecrübenin ve edindiği bilginin hizmetinde işleyişine devam eder. Bu sayede de, tanınan bir işletme olarak dikkat çeker. Kazanılan bu bilgi ve tecrübe, evcil hayvanların yararına yapılan faaliyetlere yansır. Pethair.com.tr sitesi üzerinden de bakıldığında; hizmetlerin ne olduğu ve ne denli iyi yapıldığının göstergesi, net bir şekilde anlaşılır.

Sağlık ve Hijyen İlkesi

Evcil hayvanların deri ve tüy sağlığında, düzenli ve programlı bir bakımın uygulanması çok önemlidir. Bu sebeple; banyo, tıraş ve tarama uygulamalarının yapılması gerekir. PetHeir Köpek Kuaförü Nişantaşı; tecrübeli bir ekip sayesinde, en profesyonel şekilde pet kuaför işlemlerini uygular. Tarama, banyo ve tıraş uygulamaları; müşterilerin talebine bağlı olarak, farklı şekillerde de yapılır. Klinikte yapılan işlemlerde, sağlık ve hijyen şartı önceliklidir. Makine tıraşı, banyo hizmetleri ve makine tıraşı ile sağlanan her çeşit orijinal tıraş hizmetleri yapılan kurumda, lazım görüldüğü takdirde ilaçlı banyo uygulaması ve de tırnak kesimleri de sağlanır. Makas ve tıraş makinesi tarzındaki tüm malzemeler; ultraviyole ışın altında ve de her tıraştan sonra, özel dezenfekte edilen özel spreyler vasıtasıyla sterilize edilme işlemlerine tabi tutulur.

PetHeir Köpek Kuaföründe Profesyonellik

Pet kuaför hizmetleri randevu ile sağlanır. Haftanın her gününde; sabah 09:00’da başlayan hizmet, akşam 19:00’a kadar devam eder. Son randevu alımı, saat 18:00’de sona erer. Kedi ve köpeklerde; onları dış etkenlere korumak ve görüntülerine değer katmak için, farklı uzunluklarda poslar bulunur. Uzun poslara sahip olanlar için, özenli bir bakım gerekir. Gerekli bakım zamanında ve doğru yapılmadığında, tüy döküntüleri oluşur.

Tüy değiştirme zamanı olan; ilkbahar ve sonbahar aylarında, bu durum daha da dayanılmaz bir hale ulaşır. Hem dostlarımızın sağlığı hem de insanların sağlığı açısından, bu sakıncalı durumun bakımla müdahaleye ihtiyacı vardır. Bakımsız tüyler, kedi ve köpeklerde kaşıntıya sebep olarak, deri hastalıklarına da sebep verecektir. Bu konuyla alakalı olan detaylı bilgiler; pethair.com.tr sitesinden de takip edilerek, gerekli veriler elde edilebilir.

PetHeir Köpek Kuaförü Nişantaşı

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.