Sahrayıcedit Köpek Kuaförü

Sahrayıcedit Köpek Kuaförü

admin 5 sene önce

Sahrayıcedit Köpek Kuaförü

Köpek sahibi olmak ve köpek bakmak bir bütünden oluşur. Onların ihtiyaçları sadece duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarından ibaret değildir. Sevgi, eğitim ve beslenmesi dışında pet dostlarınızın tıp ki çocuklarınızın ihtiyacı olduğu gibi sağlıklı bir bakıma ihtiyaçları vardır. Tüy bakımları, tırnak kesimleri sağlıkları için önemlidir. Periyodik bakımları için Sahrayıcedit Köpek Kuaförü olarak bize ulaştığınızda eğitimli personelimiz tarafından en iyi ve doğru hizmeti veriyoruz. hizmeti veriyoruz.

Köpek Kuaförlük Hizmetleri Nereden Alınmalıdır?

Ülkemizde ne yazık ki bu konuda hizmet veren kurumsal firmalar azınlıkta olduğu için maalesef sahiplerini köpeklerini pet shoplara götürerek bu işlemleri yaptırıyorlar. Ancak kesinlikle doğru olmayan bu durum sonucunda köpekleriniz hem uygun koşullarda tıraş yapılmadığı için mikrop kapabilir yada uygulamayı bilmeyen kişiler tarafından yapıldığı için huzursuz olabilirler. Pethair.com.tr web adresinden bu konuda hizmet alabileceğiniz kurumsal pet kuaförlüğü hizmeti veren firmalara ulaşmanız mümkündür.

Köpek Kuaförlük Hizmetleri

Kadıköy bölgesinde hizmet alabileceğiniz Sahrayıcedit köpek kuaförü olarak köpeğinizin tıraş ve diğer bakımları için tarak, fırça, toka, tüy/deri bakım ürünleri, onlar için hazırlanmış özel kuaför, sterilize edilmiş tüm ekipmanlarla donanımlı araç ile deneyimli ve eğitimli ekibimiz bulunduğunuz adrese gelerek araç içerisinde ve sizin gözetiminizde köpeğinizin tıraşını yapar. Ayrıca tırnak kesimleri, anal bölge temizliği, kulak içi temizliği gibi bakımları da hijyenik ortamda yapılır.

Köpek Tıraşı Nasıl Yapılır?

Ülkemizde genelde pet tıraşları düz tüy kısaltma ve sıradan yıkamadan oluşmaktadır. Ancak pethair.com.tr adresi üzerinden ulaşacak olduğunuz köpek kuaförleri tarafından ayağınıza kadar gelen kuaförlük hizmetleri içinde her ırka özel tıraş yapılır. Aynı zamanda tüy bakımları ve tüy maske uygulamaları ve hatta masaj uygulamaları yapılır. Sahiplerinin isteği doğrultusunda tıraş ve tüylerine özel biçimlendirme yapılabiliyor. Köpeklerinizin sadece sırt bölgesi değil, tırnak arası tüyleri, anal bölge tüyleri, kasık bölgesi tüyleri de tıraş edilerek sonrasında özel şampuanlar ile yıkanır ve kurutmak için tek kullanımlık havlular ve kurutma makinaları kullanılır.

Köpek Kuaförlüğünde Temizliğin Önemi

Pet dostlarınız aynı bebekler gibi oldukça hassas bir yapıya sahip oldukları için kuaförlük hizmetlerinde enfeksiyon kapmaları da olası bir durumdur. Bu nedenle tıraşlarının ve bakımlarının yapıldığı ortam hijyenik olmalı, kullanılan ekipmanların da her kullanımdan sonra dezenfekte edilmesi gerekir.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.