Şişli Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Şişli Köpek Kuaförü Ve Yıkama

admin 5 sene önce

Şişli Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Şişli ve çevresinde hizmet vermekte olan Şişli köpek kuaförü ve yıkama gezici aracı ile evcil hayvan sahiplerine büyük kolaylık sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış aracı ile adresinize gelerek evcil hayvanlarınıza bakım yapar. Küçük dostlarınız sağlıklı olmak için bakımdan geçmelidir, tüy ve deri sağlığı için zorunlu ihtiyaçlardan olan banyo ve tıraş işlemlerinin mutlaka uygulanması gerekir. Zorunlu bakımlarını karşılamak için araçla gelir ve sizi zorluklardan kurtarır. Hijyenik bir ortamda tecrübeli kuaför ve ekibi ile birlikte köpeğinize tıraş, banyo ve diğer bakımlar yapılır.

Gezici Araçta Hangi Donanımlar Vardır?

Gezici araçta bulunan donanımlar her biri ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulmuştur. Yaz, kış sıcak su hizmeti olması açısından termosifon bulunur, böylece evcil hayvanlarınız sıcak su ile konforlu ortamda yıkanır. Banyo bölümü ayrıdır, rahatça yıkanması sağlanır. Köpekler için özel olarak tasarlanmış olan kurutma makinesi ile banyo sonrası kurutma gerçekleştirilir. Araçta kullanılan suyun sokağa akıtılmaması ve çevrenin kirlenmemesi için atık su tankı bulunur. Sağlığı tehdit etmeden, hastalıklara karşı önlem olması için aletlerin sterilize edileceği sterilizasyon makinesi vardır. Sürekli elektrik ihtiyacını karşılayan jeneratör vardır. Gereken her türlü ihtiyacın mevcut olduğu Şişli köpek kuaförü ve yıkama aracında köpeğiniz için tam konfor mevcuttur.

Neden Pet Kuaför İsteriz?

Pet kuaföre olan ihtiyacın doğması biraz zorunluluk sonucunda olmuştur. Evcil hayvan besleyen kişiler kuaför ihtiyacı olduğunda yola çıkıp kuaföre gidene kadar sıkıntı yaşayabilirler. Hayvanları transfer etmek sıkıntı yaratabilir, yolda giderken sorun çıkartabilirler. Kuaför ihtiyacı ise karşılanması gereken bir konudur, sağlık açısından kuaför hizmetini almak gerekir. Gezici aracıyla gelen pethair.com.tr köpek kuaförü sizin yolda zorluk çekmenize gerek bırakmaz. Adresinizde size konforlu hizmet verir.

Pet Kuaför İle Rahat Edin

Pet kuaförlük hizmeti veren pethair.com.tr uzman kuaförleri ile ve gezici aracı ile kuaförlük hizmetinin yanı sıra banyo, tırnak bakımı, göz ve kulak bakımları yapmaktadır. Bir köpeğin sağlığı gereğince yapılması zorunlu olan her türlü bakımını yaparak evcil hayvan sahiplerine kolaylık sağlar. Zamandan tasarruf sağlar, yol stresinden kurtarır ve ferah bir ortam içerisinde bakım şansı verir.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.