Sultanbeyli Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Sultanbeyli Köpek Kuaförü Ve Yıkama

admin 5 sene önce

Sultanbeyli Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Köpekler gün içerisinde insanlara en iyi arkadaşlık eden sempatik hayvanlardır. Sahibine en çok sadakat gösteren köpeklerin, sürekli olarak birtakım ihtiyaçları bulunuyor. Bu ihtiyaç yeme, içme ve lavabo haricinde bazı kişisel bakım ihtiyaçlarını da kapsıyor. Tüm bunların dışında onların eğlenip oyunlar oynayabileceği ve gereken hijyeni bulabileceği ortamların bulunması da önemli konular arasındadır. Çünkü bu sevimli hayvanların özel ihtiyaçlarının giderilmesi onların sağlığı açısından oldukça önem taşıyor. İşte bu hizmetlerle ilgili olarak Sultanbeyli köpek kuaförü ve yıkama sizin için doğru tercihtir. Eğer bu mevki üzerinde bulunuyorsanız kesinlikle köpek kuaförü hizmetini almanızda fayda vardır.

Köpek Kuaförü Ne Anlama Geliyor?

Köpek kuaförü hayvanın banyo, tırnak kesimi, saç, sakal tıraşı, göz ve kulak temizliği gibi bütün kişisel bakım ihtiyaçlarını özenle gideren firmalara deniliyor. Köpek kuaförlüğünde hayvanınızın tüm ihtiyaçları uzman ekipmanlar tarafından özenle giderilerek daha hijyenik ve sağlıklı olmasının yanı sıra estetik açıdan daha farklı ve sevimli bir görünüme bürünmesi sağlanıyor. Bu hizmetlerin doğru adresi pethair.com.tr sitesidir. Hemen siteye girerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yapılış Aşamaları Nelerdir?

Bu hizmetler hem evinizde hem de dilerseniz şirketin arabasında yapılabiliyor. kendi içerisinde makine tıraşı, makas tıraşı, rötuş, banyo ve tarama gibi çeşitli hizmetlerden oluşuyor. Makine ve makas tıraşında köpeğin tüyleri uygun uzunlukta kesilir ve uygun şampuanla yıkanarak fön ile kurutma işlemi yapılır. Makas tıraşının farkı ise, tüylerin daha estetik bir görünme kavuşması için uygulanmasıdır. Rötuş aşamasında köpeğin kulak içi, göz çevresi, pati altı ve genital bölgedeki tüyleri düzleştiriliyor. Ortalama 20 dakika boyunca köpeğinizin tüyleri taranarak parlak ve canlı olmasının yanı sıra keçeleşmesi önleniyor. Tüm hizmetlere göz, kulak temizliği ve tırnak kesimi ilave ediliyor. Sizde Sultanbeyli civarında bulunuyor ve köpeğinizin bu ayrıcalıklardan faydalanmasını istiyorsanız, Sultanbeyli köpek kuaförü ve yıkama hizmetini veren firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Köpeğiniz Eğlensin!

Köpeğiniz bir yandan kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılarken diğer yan dan da onun için pethair.com.tr farkıyla hazırlanmış olan oyun alanlarından faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için siteden hayvanınıza uygun olan köpek otellerine bakabilirsiniz. Hayvanınız hem diğer hayvanlarla eğlensin hem de daha sağlıklı olsun.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.