Sizlere yeni olarak sunacağımız bu ürün hayvanlarınız içinde çok kolaylık sağlayacaktır. Bizi takip edin.

Tuzla Köpek Kuaförü ve Yıkama

admin 5 sene önce

Tuzla Köpek Kuaförü ve Yıkama

Evcil hayvanlar bilinenin aksine insanlardan çok daha fazla bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyarlar. Ayrıca onlar hayatlarımızın neşe kaynakları olduğu için bu ilgiyi hak ettikleri de bir gerçektir. Bunun için de evcil hayvan dostlarımız için kedi ve köpek kuaförlük hizmetleri mevcuttur. Bu hizmetler kapsamında evcil hayvan dostlarımızın tüyleri tıraş edilir, tırnakları kesilir, kulak içleri ile göz çevreleri temizlenir ve hassas noktalarında onları rahatsız edici tüyler farklı yöntemlerle alınır. Elbette ki bu yöntemlerin evcil hayvan dostlarımızın canlarını yakması düşünülemez. Tuzla köpek kuaförü ve yıkama bu hizmetleri gerçekleştirmeye yçnelik olarak her daim yanınızdadır ve yardıma hazırdır. Bunun yanında köpek oteli ve köpek eğitimi uygulamalarımız da mevcuttur. Tuzla köpek kuaförü ve yıkama olarak hizmet kalitemiz hem size hem de evcil hayvanlarınıza hangi ölçüdeyse diğer hizmetlerimizde de aynı ölçüde olmaya devam edecektir.

Tıraş Evcil Hayvanlar Açısından Bir Zorunluluk mudur?

Evcil hayvanların da tıpkı insanlarda olduğu gibi terleme vasıtasıyla vücut ısılarını dengelemeye ihtiyaçları vardır. Bu sebeple terlerler. Ancak onların yani kedi ve köpeklerin terledikleri yerler insan vücuduna oranla bakıldığında çok kısıtlıdır. Yalnızca ayaklarının altlarında bulunan küçük ter bezleri sayesinde bunu yapabilirler. Bu da sıcak aylarda son derece sıkıntılı zamanlar geçirecekleri anlamına gelir. Bunu azaltabilmek için tüy dökmeye çalışırlar ancak fazla tüylerinden tam olarak arınmaya yetmez. Hal böyle olunca da kuaförlük hizmeti onlar için adeta bir zorunluluk haline gelir. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgiyi de resmi sitemiz pethair.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Hizmetler Ne Şekilde Gerçekleştirilir?

Pethair, sizleri ayağına çağırmaz. Aksine koşulsuz şartsız kalite ve hijyen prensibiyle işlettiği hizmetini sizlerin ayağına getirir. Pethair.com.tr üzerinden alacağınız bir randevu gezici aracımızın adresinize dek gelerek sizlere hizmet vermesi için yeterli olacaktır. Böylelikle vakit kaybı veya vakit yetersizliği derdi de tam anlamıyla sone erecektir.

Pethair Hijyenik midir?

Evcil hayvan dostlarımıza uyguladığımız işlemler sonrası tüm aletlerimiz ultraviyole cihazlarımızda sterilize edilmektedir. Bu zaten şirket politikamız olan hijyenden ödün vermememizi gerektirir. Bu sebepten dolayı Pethair için hijyen olmazsa olmazdır.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.