Yeniçamlıca Köpek Kuaförleri

Yeniçamlıca Köpek Kuaförleri

admin 5 sene önce

Yeniçamlıca Köpek Kuaförleri

Evcil hayvan kuaförlüğü kimi insan tarafından abesle iştigal etmek gibi nitelendirilebilir. Ancak evcil hayvanların kuaförlük hizmetine adeta muhtaç olduğu bilinen bir gerçektir. Sıcak dönemlerde oldukça sıcaklarlar ve vücut ısılarını dengelemekte çok zorlanırlar. Bu dengeyi daha kolay sağlayabilmek için sıcak yaz aylarında fazla miktarda tüy dökerler.

Oysa ne kadar dökerlerse döksünler hiçbir zaman vücutlarındaki ısıyı dengeleyemezler. Bunu sağlamak için de kedi ve köpek dostlarımız evcil hayvan tıraşı olmak zorundadırlar. Pethair.com.tr adresi bizlerin resmi ve kurumsal web sitemizdir. Bu adresten de evcil hayvan dostlarımızın tıraş olmasının önemiyle ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Pethair’ın Sunduğu Hizmetler Arasında Çekinceleri Var mıdır?

Pethair hiçbir zaman bu kuaförlük hizmetleri esnasında anestezi veya sakinleştirme gibi hizmetleri sunmaz. Zira bu uygulamalar evcil hayvan dostlarımız için her zaman için ciddi tehlikeler arz eder. Bilhassa burnu basık olan evcil hayvan dostlarımızda solunum da oldukça baskılandığından dolayı ciddi tehlikeler ortaya çıkabilir. Aynı zamanda kedi dostlarımız açısından herhangi bir medikal zorunluluk olmadığı takdirde yıkama işlemi doğru değildir. Bunun yanında kedi dostlarımız sudan pek de haz etmediklerinden dolayı Yeniçamlıca köpek kuaförleri kedileri yıkamaz.

Pethair Nasıl Çalışır?

Pethair, randevu sistemine göre siz değerli müşterilerimize hizmet sunar. Randevu alabilmek için Pethair.com.tr adresinde bulunan online randevu sistemimizi inceleyebilir ve uygun görürseniz randevunuzu alabilirsiniz. Yeniçamlıca köpek kuaförleri arasında en niteliklisi olan Pethair, almış olduğunuz randevu üzerine gezici aracıyla adresinize kadar gelecek ve bu muhteşem hizmeti sizlere sunacaktır.

Böylelikle herhangi bir zaman kaybı yaşamadan evcil hayvan dostlarınıza gereken ve hak ettikleri ilgiyi hiç zorlanmadan gösterebileceksiniz. Gezici aracımızda her sıcak su sağlamaya yarayan termosifondan atık su tankına kadar her türü donanım mevcuttur ve aracımız adeta tam teşekküllü bir evcil hayvan kuaför dükkanı gibi faaliyet göstermektedir.

Pethair’a Hijyen Konusunda Güvenmeli mi?

Pethair, hijyeni önde gelen şirket politikalarından biri hatta en önde geleni olarak görür. Hal böyle olunca da Pethair’ın hijyen anlayışından şüphe etmemelidir. Ayrıca tüm ekipmanlarımız her tıraştan sonra ultraviyole cihazları kullanılarak sterilize edilmektedir.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.